Імунізація вакциною Хіберикс

*Наявність вакцини, будь ласка, уточнюйте в контакт-центрі.

Хіберикс - це жива однокомпонентна вакцина для профілактики захворювань, що викликаються гемофільною паличкою - Haemophilus influenzae типу b (Hib). За чинним календарем профілактичних щеплень МОЗ України, вакцинацію від Hib-інфекції проводять в ранньому дитячому віці в 3 етапи, а саме:
Доза №1 вводиться на 2-му місяці життя дитини, починаючи з 6-го тижня.
Доза №2 - 4-й місяць.
Доза №3 - 12-й місяць.

Якщо імунізація не була зроблена в рекомендованому віці (до року), її можна провести в будь-який час за індивідуальною схемою (до 5 років). Після п’ятирічного віку дітям призначають лише одну дозу вакцини. У разі пропуску назначеного часу для наступної дози слід якнайшвидше звернутись до лікаря, та продовжити курс вакцинації.

Від яких хвороб захищає вакцинація Хіберикс та чим вони небезпечні?

Пневмонія - входить в топ-10 захворювань, що спричиняють смерть у дітей до 4 років, також небезпечна тим, що часто призводить до ускладнень. 

Менінгіт - гемофільна паличка є причиною розвитку у малюків гнійного менінгіту, з яким особливо тяжко справитись дітям до 5 років, адже імунна система недостатньо розвинена. Можливі ускладнення - втрата слуху та зору. 

Бронхіт - розвивається на фоні гострих респіраторних захворювань різної природи, які неминуче вражають дітей в період виходу в дитячий садок.

Отит - анатомо-фізіологічні особливості дітей до 3-х років сприяють поширенню бактеріальної інфекції з носової порожнини в порожнину середнього вуха. Найгірше ускладнення - розвиток менінгіту. 

Вакцинація
Процедура розпочинається із попереднього огляду дитини. Лікар має дізнатись яка температура тіла у малюка, огляне слизову оболонку носа та ротової порожнини. Впевниться, що маленький пацієнт добре себе почуває, та поцікавиться у батьків про можливі алергічні реакції в минулому. 

Введення ліків відбувається внутрішньом'язово. Важливо пам’ятати, що можливі побічні реакції у вигляді набряку, почервоніння місця уколу, кволості впродовж 1-3х днів після процедури. Це нормально, та не є причиною для тривоги. Більш розширену інформацію ви отримаєте безпосередньо у лікаря. 

Важливо! 
Медичний центр Святої Параскеви використовує лише ті вакцини, що отримали сертифікацію МОЗ України на застосування. 
Вакцину Хіберикс виготовляє компанія ГлаксоСмітКляйн Біолоджікалз С.А., м. Ріксенсарт, Бельгія. 

Вартість послуг

  • Імунізація вакциною Хіберикс (проти гемофільної інфекції для дітей від 6 тижнів до 5-ти років)855 грн
*Перед щепленням необхідна консультація лікаря терапевта/педіатра