УЗД лімфатичних вузлів у дітей

Лімфатичні вузли — це органи імунної системи, які мають овальну чи округлу форму, невеликі за розміром і розташовані по всьому тілі. Оскільки вони виконують захисну функцію, то більшість патологічних процесів в організмі призводять до їх змін. Інформативним методом діагностики є ультразвукове дослідження.

УЗД лімфатичних вузлів у Львові

УЗД лімфатичних вузлів — це безболісне, швидке та безпечне обстеження, яка немає протипоказів і не потребує спеціальної підготовки. Виконується за допомогою ультразвукового датчика, який надає інформацію про розмір, форму, структуру та патологічні зміни (наявність гною, запального процесу, атипові зміни).

Вартість послуг

  • УЗД периферичних лімфовузлів745 грн

Наші лікарі

Якісно, доступно та комфортно УЗД лімфатичних вузлів у Львові можна пройти в Медичному центрі Св. Параскеви за такими адресами: вул. Заводська, 7; пр. Червоної Калини, 64; вул. Кульпарківська, 135; вул. Тернопільська, 21 Б; вул. Шевченка, 19.

Показання до проведення

Зміни лімфатичних вузлів (залежно від частини тіла) свідчать про інфекційні, імунні, онкологічні захворювання. Покази для проведення УЗД:

  • збільшення, почервоніння та больові відчуття шийних, потиличних, вушних, нижньощелепних, пахвових чи пахвинних лімфатичних вузлів;
  • після інфекційного захворювання (впродовж чотирьох тижнів) лімфатичні вузли не зменшуються;
  • лімфатичний вузол змінений у пахвовій чи пахвинній ділянці;
  • при натисканні не зміщується (щільний);
  • збільшення лімфатичних вузлів, яке супроводжується тривалим підвищенням температури, частими інфекційними захворюваннями, втратою ваги та іншими патологіями.

Зважаючи на результати обстеження лікар може поставити правильний діагноз.