Мар’яна Лехан

  • Спеціальність лікар-ендокринолог
  • Освіта (ВУЗ) ЛНМУ ім. Данила Галицького
  • Спеціалізація ендокринологія
  • Відділення Львів, вул. Заводська, 7

Мар’яна Лехан

2007-2013рр.- закінчила медичний факультет ЛНМУ ім. Данила Галицького, спеціальність- лікувальна справа.

2013-2015рр.- інтернатура на кафедрі ФПДО ЛНМУ ім. Данила Галицького за спеціальністю ,, Внутрішні хвороби ”,очна частина в терапевтичному відділені КМЛШМД, заочна частина - в ендокринологічному відділенні К4МКЛ м.Львова.

30.08.2015р-30.11.2015р.- спеціалізація "Ендокринологія" в Національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика в м. Київ.

2015р-.2016рр.- працювала лікарем-ендокринологом ендокринологічного відділення Комунальної 4-тої міської клінічної лікарнім. Львова.

2016р.-участь в науково-практичній конференції з міжнародною участю "Актуальні питання сучасної діабетології" в м. Київ, науково-практичному семінарі "Сучасні підходи до діагностики, профілактики та лікування ендокринних хвороб’’ в м. Львові.

2017р. – спеціалізація "Ультразвукова діагностика” на кафедрі ФПДОЛНМУ ім. Данила Галицького.

2018р.- курси тематичного удосконалення ,,Гінекологічна ендокринологія ” в Національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика в м. Києві, участьу всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю ,, Проблемні питання діагностики та лікування ендокринних захворювань’’.