Микола Зубарєв

  • Спеціальність лікар-хірург
  • Освіта (ВУЗ) Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького
  • Спеціалізація хіріргія пухлин
  • Відділення Львів, вул. Заводська, 7

Микола Зубарєв

У 1999 році закінчив Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького за спеціальністю «Лікувальна справа».

Після закінчення інтернатури з онкології у Львівському онкологічному центрі з 1999 р. по 2000 р. працював на посаді онколога у цьому закладі, а з 2000 р. по 2004 р. – у Львівському державному онкологічному регіональному лікувально-діагностичному центрі.

У 2004 р. пройшов навчання (курс з онкохірургії) та отримав сертифікат. Працює онкохірургом у відділенні абдомінальної хірургії Львівського державного онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру.

З 2004 р. працює на кафедрі онкології Національного медичного університету ім. Данила Галицького.

У 2006 р. пройшов навчання у клінічній ординатурі з дисципліни «Онкологія».

У 2006–2010 рр. навчався в аспірантурі Національного медичного університету ім. Данила Галицького.

У 2011 р. захистив кандидатську дисертацію на тему: «Оптимізація лікування хворих на колоректальний рак з метастазами в печінку» і отримав науковий ступінь «Кандидат медичних наук».

Стажування:

У 2004 р. та 2006 р. проходив стажування у Російському онкологічному центрі ім. Блохіна на посаді хірурга-онколога з лікування пухлин підшлункової залози та печінки.

У 2012 році проходив стажування в Амстердамському онкологічному центрі з малоінвазивних втручань на печінці та лікування жовчевих проток і у м. Бордо (Франція) з сучасних підходів лікування пацієнтів на колоректальний рак із метастазами в печінку.

У 2013 році пройшов навчання з гепатобіліарної хірургії в онкологічному центрі м. Нью-Йорк

Напрями практичної роботи:

Сучасні підходи в лікуванні хворих на колоректальний рак з метастазами в печінку, первинними пухлинами печінки, заочеревинними пухлинами.

Малоінвазивні втручання на печінці (первинні пухлини печінки, метастатичні пухлини печінки): радіочастотна термоабляція пухлин печінки, дренування жовчевих проток печінки та позапечінкових жовчевих проток, трепанбіопсії пухлин печінки та підшлункової залози.