Віктор Вох

  • Спеціальність лікар-ендоскопіст
  • Освіта (ВУЗ) Львівський державний медичний університет ім. Данила Галицького
  • Спеціалізація ендоскопія
  • Відділення Львів, вул. Заводська, 7

Віктор Вох

У 1993 р. закінчив з відзнакою Львівський державний медичний університет ім. Данила Галицького

У 1985 р. з відзнакою закінчив Бориславське медичне училище, фельдшерське відділення. По закінченні училища працював на посаді медичної сестри психіатричної лікарні в с. Заклад Миколаївського р-ну.

1985–1987 рр. – служба в армії.

У 1993 р. закінчив з відзнакою Львівський державний медичний університет ім. Данила Галицького, паралельно працював медичною сестрою післяопераційної палати кардіохірургічного відділення ЛОКЛ. У 1993–1996 рр. пройшов інтернатуру за спеціальністю «Анестезіологія» (очний цикл на базі лікарень Львова, заочний цикл на базі Дрогобицької міської лікарні №1), був старостою курсу.

В 1997 р. пройшов стажування, на робочому місці, в ендоскопічному відділенні Діагностичного центру ЛОКЛ по «Ендоскопічній діагностиці захворювань верхніх відділів шлунково-кишкового тракту» і в цьому ж році пройшов спеціалізацію з «Ендоскопії».

З 1997 р. по 2005 р. працював лікарем-ендоскопістом у штаті заводу «Галол» (м. Дрогобич), згодом – у штаті Медсанчастини промислових підприємств м. Дрогобича, Дрогобицькій міській лікарні №2, Дрогобицькій районній лікарні №5.

З 2000 р. по 2004 р. – викладач, за сумісництвом, у Дрогобицькій філії Львівського медичного училища центру «Медик» та медичного коледжу «Монада» (2004 р.).

З 2005 р. по 2009 р. – лікар-ендоскопіст медичного центру «Ріксос-Прикарпаття» в м. Трускавець, у 2006 р. – заступник головного лікаря з лікувальної роботи медичного центру «Ріксос-Прикарпаття». З 2009 р. по травень 2012 р. – головний лікар бальнеоозокеритолікарні Медичного центру №3 «Медпалас» у м.Трускавець, і лікар-ендоскопіст, за сумісництвом.
Володіє методиками езофагогастродуоденоскопії, колоноскопії, капсульної ендоскопії, ендоскопічної рН-метрії, рН-моніторингу та іншими ендоскопічними маніпуляціями.

З червня 2012 р. - лікар-ендоскопіст Медичного центру Св.Параскеви