Роман Шиян

  • Спеціальність лікар-хірург
  • Освіта (ВУЗ) Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького
  • Спеціалізація хірургія, онкологія
  • Відділення Львів, вул. Заводська, 7

Шиян Роман

Після закінчення інтернатури з онкології у Львівському онкологічному центрі з 1997 по 1998 рік навчався в магістратурі на базі кафедри онкології Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, захистив магістерську роботу за темою «Результати ад’ювантної хіміотерапії

колоректального раку».

У 1998–2001 рр. навчався в аспірантурі Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.

У 2002 р. пройшов спеціалізацію з онкохірургії.

У 2002–2004 рр. працював онкологом 1-ї МКЛ та 4-ї МКЛ міста Львова.

З 2004 р. працює онкохірургом у проктологічному відділенні Львівського державного онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру. 2014 р. – остання атестація за спеціальністю «Онкохірургія», перша категорія.

Член Американського товариства клінічної онкології (ASCO) з 2009 р.

У 2001–2009 рр. – учасник проекту з написання консенсусних рекомендацій з діагностики та лікування раку грудної залози (РГЗ) для країн з обмеженими ресурсами, співголова панелі експертів з діагностики РГЗ на консенсусних конференціях у Вашингтоні (2005) та Будапешті (2007), співавтор консенсусних заяв.

У 2002 р. проходив піврічне стажування у відділенні загальної хірургії Клініки Мейо (Рочестер, Міннесота, США).

У 2006 р. – стажування з онкохірургії в Онкологічному центрі Слоан-Кеттерінг (м. Нью-Йорк, США).

У 2012–2013 р. – навчався у клінічній ординатурі з онкохірургії в відділенні хірургії Онкологічного центру Слоан-Кеттерінг (м. Нью-Йорк, США).

Напрями практичної роботи: сучасні підходи до комплексного лікування хворих з пухлинами товстої кишки, метастатичного раку товстої кишки, малоінвазивна онкохірургія, хірургія пухлин малого тазу, загальна онкохірургія.