Андрій Бариляк

  • Спеціальність лікар-оториноларинголог
  • Освіта (ВУЗ) Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького
  • Спеціалізація оториноларингологія
  • Відділення Львів, вул. Заводська, 7

Андрій Бариляк

У 1998 р з відзнакою закінчив Львівський державний медичний університет ім. Данила Галицького за спеціальністю "Лікувальна справа".

Після закінчення інтернатури з оториноларингології в ЛОР-відділі Львівської обласної клінічної лікарні (1998 – 2000) працював оториноларингологом в Окружному військовому госпіталі.

З вересня 2000 р. по серпень 2002 р. навчався в клінічній ординатурі на базі кафедри оториноларингології ЛНМУ ім. Данила Галицького.

У грудні 2002 р. вступив до аспірантури при ЛНМУ ім. Данила Галицького, яку успішно закінчив, і у 2006 р. захистив кандидатську дисертацію на тему "Клінічні та морфологічні критерії прогнозування ранніх метастазів у хворих на рак голосового і вестибулярного відділів гортані".
У 2006 р. пройшов стажування з дитячої отоларингології.

У 2007 р. стажувався зі спеціалізації "Сучасні методи лікування патології вуха та слухопротезування" в Інституті фізіології та патології слуху (Варшава, Польша)

у 2008 р. – зі спеціалізації "Септопластика та функціонально-естетична ринопластика" в Медичному університеті м. Ульм (Німеччина)

а 2009 та 2010 рр. – "Ендоскопічна хірургія приносових пазух" в Інституті фізіології та патології слуху (Варшава, Польша).

Основні напрями практичної та наукової роботи: діагностика та лікування онкологічних захворювань гортані, горла та носа, функціональна, реконструктивна хірургія та мікрохірургія носа гортані та горла.
Член Українського товариства оториноларингологів і Європейського ринологічного товариства (ERS)