Показані 1-6 із 6 записів.

Випадіння волосся: поради трихолога

Кожна людина у своєму житті рано чи пізно стикається з проблемою випадіння волосся. Іноді це може бути фізіологічний (природний), а іноді – патологічний процес (захворювання).

Різні типи випадіння волосся потребують різного підходу до лікування та визначення того стану організму, який призвів до цього. Тому лікар-дерматолог, трихолог підбирає необхідний перелік обстежень для кожного пацієнта індивідуально.

Детальніше

Лікування рубців на шкірі ін’єкційними препаратами

Як ми вже говорили раніше, найбільш часто лікування потребують гіпертрофічні та келоїдні рубці. При чому «молоді рубці» (від кількох місяців до двох років) вилікувати набагато легше, ніж «старі».

Детальніше

Рубці - неприємні наслідки травм шкіри

Кожна людина протягом свого життя стикається з проблемою травм шкіри (поріз, опік, оперативні втручання, запалення шкіри) – і на місцях ушкоджень у неї залишаються рубці, які можуть створювати не лише «косметичний» дискомфорт, а й порушувати функцію анатомічної ділянки.

Детальніше

Чи «дружать» родимки із засмагою?

Отже, родимки – це доброякісні новоутвори шкіри, які є практично в кожної людини. І це нормально! Але спостерігати за ними необхідно. Тому що ризик переродження у злоякісний новоутвір все-таки є.

Детальніше

Бородавки: чому одним допомагають «бабусині поради», а іншим ні?

Більшість з нас протягом свого життя мала проблеми з виникненням бородавок. Комусь вдалося самостійно їх подолати за допомогою народних методів, але більшості доводилося звертатися за медичною допомогою. З чим же це пов’язано? Чому одним допомагають «бабусині поради», а іншім ні?

Детальніше