Лекційний день «Сучасні досягнення інтервенційної радіології – досвід канадської медичної школи»

Запрошуємо на лекційний день «Сучасні досягнення інтервенційної радіології– досвід канадської медичної школи», який проводиться 24 липня у Медичному центрі Святої Параскеви за сприяння Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА, кафедри променевої діагностики ФПДО Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького та освітнього центру «Сімекс-Соно».

Лектор – Роман Козак (лікар-радіолог, працює у провідній навчальній лікарні St. Joseph’s Health Сare London у м. Лондон (Канада) та невеликих філіях, розташованих в околицях міста. Основні напрямки діяльності: інтервенційна радіологія, емболізація, кріоабляція, ангіографія).

Програма заходу

8.30 – 9.15 – Реєстрація

9.15 – 9.30 – Відкриття (завідувач кафедри променевої діагностики Іванів Юрій Андрійович)

9.30 – 10.45 – Покази та методика проведення емболізації яєчкових вен та вен яйників

10.45 – 12.00 – Покази та методика проведення емболізації артерій матки

12.00 – 12.15 – Перерва

12.15 – 13.30 – Методика проведення фасетних та перирадикулярних блокад

13.30 – 14.30 – Перерва

14.30 – 15.45 – Методика проведення біопсії органів черевної порожнини (печінки, нирок, абдомінальних та ретроперитонеальних утворів), щитоподібної залози та утворів легень під ультразвуковим та контролем комп'ютерної томографії

15.45-16.00 – Перерва

16.00 – 17.15 – Методика дренування рідинних утворів та рідини черевної порожнини, малого таза і перепанкреатичного ексудату. Дренування абсцесів різної локалізації та плевральної порожнини

17.15 – Завершення лекційного дня

Попередня реєстрація обов’язкова (50 вільних місць)

Лінк на реєстрацію: https://goo.gl/forms/79Ywp5CvIs0FYR0X2

Адреса: Медичний центр Святої Параскеви, м. Львів, вул. Заводська, 7, конференц-зал

Довідково:

Роман Козак виріс у м. Лестер (Leicester), що у Східному Мідленді (Англія). Народився у невеликій родині, яка, окрім нього, виховувала ще двох дітей: Галину й Оксану.

Батьки родом з України (тато – з м. Бучач Тернопільської обл., мати – з м. Івано-Франківська (тоді м. Станіслав). Переїхали до Англії у 1947 році.

Після закінчення школи навчався у медичному коледжі Royal London Hospital Medical College у м. Лондоні (Англія). Працював сімейним лікарем і хірургом у Лондоні.

Переїхавши у 1979 р. до Канади у провінцію Саскачеван (Saskatchewan) і зацікавившись хірургією та радіологією, у 1980 р. розпочав навчання в університеті у штаті Онтаріо (University of Western Ontario).

У 1985 р. завершив навчання у м. Монреаль (Montreal), де вивчав інтервенційну радіологію

Переїхавши до м. Лондон (Канада), вступив до Асоціації радіологів London Xray Associates, членами якої є 19 радіологів, які також працюють у провідній навчальній лікарні St. Joseph’s Health Сare London у м. Лондон (Канада) та невеликих філіях, розташованих в околицях міста.