Тут практикують науковий підхід до лікування пацієнтів

В силу відомих геополітичних обставин Західна Україна, особливо Львів, має багато спільного з Європою. Історичні дані свідчать про те, що в Західній Україні працювало багато європейських світил медицини, а лікарі та фармацевти отримували освіту в кращих Європейських Університетах (Відень, Болонья), вели викладацьку діяльність.

Медичний центр Святої Параскеви - це місце де пам'ятають, знають та поважають досягнення медицини. Тут практикують науковий підхід до лікування пацієнтів, тут розміщено сучасні апарати МРТ, КТ та інші діагностичні комплекси.

Медичний центр розпочав свою діяльність ще у грудні 2010 року. В основі його діяльності закладено традиції благородної львівської медицини з сучасним акцентом на іноваційність та експертність.


Західноеєвропейська медицина має давню та поважну історію,
а Львів є одним з чотирьох основних центрів розвитку української медицини.Ми зібрали історичні факти медицини Львова, а львівські художники відобразили їх на картинах, які знаходяться у медичному центрі.Назва медичного центру в честь Святої Параскеви

Назва медичного центру в честь Святої Параскеви не випадкова. Перші лікарні з’явились при церквах і монастирях, а називати лікувальні заклади на честь святих – давня практика, яка і зараз поширена у світі.


Свята Параскева означає лікування з людяним, християнським відношенням.


Свята Параскева - П'ятниця – християнська великомучениця ІІІ сторіччя. Як свідчать перекази, Свята Параскева народилась в роки царювання імператора Діоклетіана у місті Іконії (Мала Азія) у сім’ї заможного сенатора, але вже в ранній юності присвятила себе аскетичному способу життя. Коли імператор Діоклетіан почав жорстоке гоніння християн, Святу Параскеву схопили, вона зазнала жорстоких мук та була страчена. Свята мучениця – цілителька людей від найтяжчих душевних та тілесних недуг.


Місія нашого медичного центру полягає в тому, щоб вчасно й ефективно виявляти, лікувати та попереджати захворювання, використовуючи високі медичні технології, турботу, професіоналізм та милосердя. Ми ставимо собі за мету створювати особливу атмосферу доброзичливості та комфорту для кожного пацієнта під час перебування у нашому закладі. Для нас важливо змінювати стереотип ставлення до свого здоров'я, до медицини та формувати почуття відповідальності за власне здоров'я у пацієнтів.

Тетяна Міхнова

генеральний директор МЦ Св.Параскеви

5 років безперервного вдосконалення медичної якості та сервісу
Переглянути 5-річний звіт


Структурні підрозділи

м.Львів, вул. Кульпарківська, 135

м.Львів, просп. Червоної Калини, 64


м. Київ, вул. Ентузіастів, 47


Медичний центр Святої Параскеви це інноваційний проект який об'єднує у собі діагностичний центр з відділенням променевої діагностики, ендоскопії, функціональної та лабораторної діагностики, поліклінічне відділення для дорослих та дітей та відділення хірургії одного дня.

Враховуючи стан та тенденції щодо захворюваності в Україні, нами передбачено формування досконалої системи скринінгу та діагностики, перш за все, онкологічних та кардіологічних захворювань.


  • Діагностика
  • Консультативний прийом
  • Лікування
  • Комплексні обстеження

Обличчя міста

Перемога у номінації "Скарбниця здоров'я. Львів медичний" конкурсу "Обличчя міста - 2012", Переможці "Обличчя міста - 2012" - щорічного конкурсу промоції львівського підприємництва. Організаторами цього конкурсу є Львівська торгово-промислова палата та Львівська міська рада. Медичний центр Святої Параскеви здобув перемогу серед підприємств медичної галузі у номінації "Скарбниця здоров'я. Львів медичний".

Це для нас важливий здобуток, адже ця нагорода - це насамперед оцінка та довіра львів'ян і наших клієнтів.


Чиста лікарня

Відзнака "Чиста лікарня - безпека пацієнта" від Асоціації медичних сестер України.

Підтвердження якості та статусу "Чиста лікарня - безпека пацієнта" ми отримали у 2012 році від Асоціації медичних сестер України, представники якої у липні проводили дводенний аудит усіх кабінетів медичного центру та роботи середнього та молодшого медичного персоналу. Робота усіх відділень відзначена нагородою та відповідає усім санітарно - гігієнічним нормам.

Програма RIQAS

Міжнародний сертифікат зовнішнього контролю якості RIQAS (Великобританія) - підтвердження якості та достовірності результатів лабораторних досліджень у Медичному центрі Святої Параскеви!

Майже 5000 лабораторій із 73 країн світу беруть участь у програмах RIQAS. Для порівняння інші міжнародні схеми досі налічували максимально 34 країни. Велика кількість учасників - гарант достовірності аналізу результатів. Програма охоплює практично всі методики аналізу і марки реактивів, які використовуються сьогодні.

100 кращих товарів України

Нагорода переможця завершального етапу Всеукраїнського конкурсу якості (товарів, робіт, послуг) "100 кращих товарів України" у номінації "Робота та послуги". Метою конкурсу, який проводять вже в одинадцяте, є об'єднання зусиль, спрямованих на поліпшення якості та конкурентоспроможності вітчизняної продукції.


Контакт-центр

м. Львів та м. Київ

+380 (32) 295-4-000
+380 (67) 295-4-000
+380 (95) 295-4-000

Графік роботи:
Пн.-Пт.: 7.00 - 21.00
Субота: 8.00 - 21.00
Неділя: 8.00 - 20.00

Записатись на прийом

Графік роботи медичного центру

Пн.-Пт.: 8.00 - 20.00
Субота: 8.00 - 18.00
Неділя: вихідний