МРТ молочних залоз

МРТ молочних залоз – це високоефективний метод обстеження, який дає змогу оцінити стан та структуру молочних залоз, наявність різних патологій, а також стан цілісності силіконових імплантів.
Завдяки спеціальній програмі лікар-радіолог отримує графічну (перфузійно-динамічну) криву та проводить диференціальну діагностику виявлених новоутворів.
Цей метод обстеження відносять до малоінвазивних, тобто таких, при яких не проводять безпосереднього втручання у самі залози. Мультипараметричне МРТ молочних залоз є безболісним та не шкідливим для здоров’я обстеженням.

Покази до МРТ молочних залоз:

 • диференціальна діагностика новоутворів;
 • контроль ефективності лікування утворів молочних залоз;
 • у випадку онконастроженості (якщо у близьких рідних діагностовано рак молочної залози);
 • як альтернативний метод діагностики молочних залоз за протипоказів до проведення рентгенологічного обстеження;
 • для оцінки якості проведеної раніше мамопластики та цілісності силіконових імплантів.

Вартість послуг

 • Мультипараметрична МРТ молочних залоз5590 грн

Наші лікарі

Переваги МРТ молочних залоз

 • Магнітно- резонансна томографія є сучасним методом діагностики молочних залоз. Завдяки покроковому зрізу в 1 мм досягається висока інформативність цього методу діагностики порівняно з УЗД та мамографією.
 • Можливість отримання перфузійно-динамічної кривої завдяки безперервному скануванню у момент введення контрасту.
 • Нешкідливий для здоров’я метод діагностики.

Діагностика

На базі Медичного центру Святої Параскеви працює потужне радіологічне відділення, оснащене інноваційним діагностичним обладнанням найвищого світового рівня. Одним із них є 1,5-тесловий магнітно-резонансний томограф останнього покоління Toshiba Vantage ZGV Atlas (Японія).

Підготовка до обстеження

Мультипараметричне обстеження молочних залоз містить проведення внутрішньовенного контрастування. Тому лікар-анестезіолог перед обстеженням проводить бесіду з пацієнтом для визначення його алергологічного анамнезу. Якщо у пацієнта немає протипоказів до введення контрастної речовини, тоді йому встановлюють периферійний катетер у судину.

Обстеження

Обстеження розпочинають із заповнення інформаційної анкети пацієнта та підготовки перед обстеженням: знімання верхнього одягу, прикрас чи металевих конструкцій. Особисті речі можна залишити у кабінці яка зачиняється на ключ, а цінні – у сейфі. Тривалість процедури – до 45-ти хвилин. Перед проведенням обстеження медичний персонал кабінету МРТ інформує пацієнта про особливості проведення процедури.

Безпосередньо під час обстеження пацієнт повинен лежати нерухомо. За допомогою сучасного МРТ інжектора Ulrich Medical Mississippi XD2000 (Німеччина) у судину пацієнта дистанційно вводять контрастну речовину. В момент введення контрасту пацієнт нічого не відчуває.. По завершенню діагностики пацієнт одягається та очікує на компакт-диск з усіма зображеннями, отриманими під час обстеження. Периферійний катетер із судини видаляють, а на місце проколу накладають одноразовий пластир. Висновок лікаря- радіолога пацієнт може отримати на електронну пошту або на рецепції у Медичному центрі Святої Параскеви.

Протипокази до МРТ

Загальні протипокази:

 • кардіостимулятор, металеві конструкції в тілі, які намагнічуються.
 • Індивідуальна гіперчутливість до гадотерової кислоти, меглюміну або до будь-якого лікарського засобу, що містить гадоліній.
 • Функціональні порушення роботи нирок (зниження ниркового кліренсу).