МРТ черевної порожнини

Що таке магнітно-резонансна томографія (МРТ)?

МРТ – один із найсучасніших способів дослідження, який передає зображення організму в трьох проекціях та допомагає визначити різні патологічні зміни.
У Медичному центрі Святої Параскеви до кожного пацієнта індивідуальний підхід, тому відвідувачі тут почуваються дуже комфортно.
Часто пацієнти запитують: це боляче, скільки часу потрібно для проходження обстеження, чи безпечна процедура для пацієнтів раннього або похилого віку.
Отже, відповідаємо, що МРТ є безпечним обстеженням для будь-якого віку і до того ж безболісним.
Тривалість дослідження залежить від індивідуальних потреб пацієнта, відтак у середньому це 30–45 хвилин.

Підготовка до МРТ черевної порожнини

Перед МРТ органів черевної порожнини пацієнту рекомендовано не їсти (мінімальний час перерви між споживанням їжі і обстеженням не менше ніж 3–4 години), а за кілька днів до обстеження виключити з раціону продукти, які «провокаційно» можуть впливати на стан травної системи і викликати надлишок газоутворення шлунково-кишкового тракту (ШКТ). До таких продуктів відносять: капусту (усі сорти), бобові, молочнокислі продукти тощо.

Вартість послуг

  • МРТ черевної порожнини3790 грн

Наші лікарі

Чому лікар для діагностики рекомендує МРТ?

Такий вид обстеження найбільш популярний серед медиків, оскільки має найменший перелік протипоказів порівняно з іншими методами досліджень.
Відтак пацієнт повинен пам'ятати, що металеві предмети в організмі перешкоджають проходженню процедури, наприклад, кардіостимулятор. Ще одним важливим моментом є вагітність. У першому триместрі не рекомендовано такий вид дослідження.

Які органи черевної порожнини можливо перевірити за допомогою МРТ:

  • органи системи травлення (окрім кишківника);
  • органи сечовидільної системи;
  • органи репродуктивної системи організму.