м. Львів, вул. Кульпарківська, 135

Клініка на Кульпарківській - це:

iconПонад 20 тисяч пацієнтів на рік
iconБільше 150 висококваліфікованих фахівців
iconВикористання високотехнологічного обладнання та якісних витратних матеріалів
iconВисокий рівень сервісу: зручний графік роботи, відсутність черг, прийом в день звернення

Одна з перших наших клінік за адресою вул. Кульпарківська, 135 розташована неподалік торгового центру Victoria Gardens. Дорога з центру до клініки триває приблизно 30–40 хв. Можна доїхати маршруткою №114 від зупинки вул. Дорошенка до зупинки вул. Боткіна або маршруткою №45 від пл. Галицької до зупинки вул. Симоненка.

Якщо ви їдете власним транспортом, то заїзд у клініку по вул. Кульпарківській – з боку кільця навпроти ТЦ «Victoria Gardens». При виникненні труднощів щодо орієнтування з місцем розташування зателефонуйте, і ми вас скеруємо.

Послуги, які можна отримати за адресою вул. Кульпарківська, 135:

 • забір аналізів – з 8:00 до 12:00;
 • ультразвукова діагностика (УЗД);
 • електрокардіограма (ЕКГ) та ЕХО серця;
 • вакцинація дітей і дорослих;
 • ведення вагітності: прийом у лікаря-гінеколога, оформлення на облік, консультація завідувача жіночої консультації, кардіотокографія, УЗД плоду;
 • консультації дорослих спеціалістів: терапевта, сімейного лікаря, уролога, гінеколога, невролога, ендокринолога, гастроентеролога, кардіолога, дерматовенеролога, ревматолога, ЛОРа;
 • консультації дитячих спеціалістів: педіатра, дитячого гастроентеролога, дитячого імунолога, дитячого невролога, дитячого ендокринолога, дитячого гінеколога, дитячого хірурга, дитячого дерматовенеролога, дитячого ЛОРа.

Наша філія пропонує низку зручностей: приміщення адаптоване для людей з інвалідністю, є столик для пеленання малюка, дитяча зона, зарядні станції для телефонів, кулери з теплою і холодною водою.

Розрахуватися за прийом можна як готівкою, так і карткою. Усі результати ваших візитів зберігаються у єдиній базі пацієнтів, яку ми використовуємо на всіх наших локаціях. Окрім того, результати обстежень ви можете отримати на електронну пошту чи у додатку.

Записатися на прийом та отримати відповіді на запитання можна за телефоном:
+38 067 295-4-000

Наші лікарі

Всі лікарі

Як нас знайти • Якщо ви їдете власним транспортом, то заїзд у клініку по вул. Кульпарківській – з боку кільця навпроти ТЦ «Victoria Gardens». При виникненні труднощів щодо орієнтування з місцем розташування зателефонуйте, і ми вас скеруємо.

 • Клініка розташована неподалік торгового центру Victoria Gardens. Дорога з центру до клініки триває приблизно 30–40 хв. Можна доїхати маршруткою №114 від зупинки вул. Дорошенка до зупинки вул. Боткіна або маршруткою №45 від пл. Галицької до зупинки вул. Симоненка.

  При виникненні труднощів щодо орієнтування з місцем розташування зателефонуйте, і ми вас скеруємо.