м. Львів, проспект Червоної Калини, 64

Клініка на Червоної Калини - це:

iconПонад 20 тисяч пацієнтів на рік
iconБільше 150 висококваліфікованих фахівців
iconВикористання високотехнологічного обладнання та якісних витратних матеріалів
iconВисокий рівень сервісу: зручний графік роботи, відсутність черг, прийом в день звернення

Клініка розташована навпроти Сихівської районної держадміністрації. Дорога з центру до філії триває приблизно 30–40 хв. Можна скористатися громадським транспортом: трамвай №8 від зупинки пл. Соборна до зупинки «4-та поліклініка»; трамвай №4 від зупинки вул. Підвальна до зупинки «4-та поліклініка»; маршрутка №53 від пр. Свободи до зупинки ТЦ «ВАМ»; маршрутка 47А від пл. Галицької до зупинки ТЦ «ВАМ».

Якщо ви їдете власним транспортом, то заїзд – з боку просп. Червоної Калини навпроти Сихівської районної держадміністрації. При виникненні труднощів щодо орієнтування з місцем розташування зателефонуйте, і ми вас скеруємо.

Послуги, які можна отримати за адресою просп. Червоної Калини, 64:

  • забір аналізів – з 8:00 до 12:00;
  • ультразвукова діагностика (УЗД);
  • електрокардіограма (ЕКГ) та ЕХО серця;
  • ведення вагітності: прийом у лікаря-гінеколога, оформлення на облік, УЗД плоду;
  • масаж і лікувальна фізкультура;
  • - консультації дорослих спеціалістів: терапевта, сімейного лікаря, гінеколога, невролога, ендокринолога, гастроентеролога, кардіолога, ревматолога.

Наша філія пропонує низку зручностей: приміщення адаптоване для людей з інвалідністю, є столик для пеленання малюка, зарядні станції для телефонів, кулери з теплою і холодною водою.

Розрахуватися за прийом можна як готівкою, так і карткою. Усі результати ваших візитів зберігаються у єдиній базі пацієнтів, яку ми використовуємо в усіх наших локаціях. Окрім того, результати обстежень ви можете отримати на електронну пошту чи у додатку.

Записатися на прийом та отримати відповіді на запитання можна за телефоном:
+38 067 295-4-000

Наші лікарі

Всі лікарі

Як нас знайти  • Якщо ви їдете власним транспортом, то заїзд – з боку просп. Червоної Калини навпроти Сихівської районної держадміністрації. При виникненні труднощів щодо орієнтування з місцем розташування зателефонуйте, і ми вас скеруємо.

  • Клініка розташована навпроти Сихівської районної держадміністрації. Дорога з центру до філії триває приблизно 30–40 хв. Можна скористатися громадським транспортом: трамвай №8 від зупинки пл. Соборна до зупинки «4-та поліклініка»; трамвай №4 від зупинки вул. Підвальна до зупинки «4-та поліклініка»; маршрутка №53 від пр. Свободи до зупинки ТЦ «ВАМ»; маршрутка 47А від пл. Галицької до зупинки ТЦ «ВАМ».

    При виникненні труднощів щодо орієнтування з місцем розташування зателефонуйте, і ми вас скеруємо.