УЗД простати

Які хвороби можна діагностувати на УЗД простати?

Передміхурова залоза — важливий чоловічий орган, який розташований під сечовим міхуром, а на його функціональність впливають шкідливі звички, стреси, переохолодження, малорухливий спосіб життя, надмірне фізичне навантаження, тривале статеве утримання, статеві інфекції, генетична схильність.

Ультразвукове дослідження простати — це високоінформативна діагностика, яка виявляє: запальний процес, збільшення розмірів залози, конкременти, кісту, новоутворення. Виконують трансабдомінально і трансректально (через пряму кишку, за призначенням лікаря-уролога).

Вартість послуг

  • УЗД сечовидільна система- чоловіки (нирки, сечовий міхур, простата,визначення залишкової сечі)1145 грн
  • УЗД трансректальне простати1095 грн
  • УЗД сечового міхура та простати(трансабдомінальне)995 грн

Наші лікарі

Коли варто пройти УЗД простати?

Симптоми, на які варто звернути увагу та пройти обстеження:

  • дискомфорт і біль в промежині, внизу живота;
  • дизуричні розлади (часте, хворобливе, нічне сечовипускання)
  • сеча з домішками крові;
  • порушення потенції, безпліддя;
  • відхилення від норми у лабораторних дослідженнях (аналіз сечі, спермограма);

Ультразвукове дослідження рекомендовано проходити з метою профілактики, якщо у сім’ї є випадки захворювань передміхурової залози, а також після 50-ти років.

Як відбувається УЗД простати?

УЗД простати підготовка: основною вимогою є дієта за 1-3 дні та наповнений сечовий міхур під час обстеження (за годину до обстеження випити 2-3 склянки теплої води і утриматися від сечовипускання). Дієта полягає у відмові від їжі та напоїв, що спричиняють здуття живота (наприклад, фаст-фуд, випічка із дріжджового тіста, виноград, яблука, цибуля, гриби, бобові, капуста, молоко і молочні продукти, алкоголь, газовані напої та інше). Якщо є потреба, можна прийняти препарат від метеоризму.

Як роблять УЗД простати: під час трансабдомінального обстеження пацієнт лежить на спині, на нижню частину живота наносять спеціальний гель, а за допомогою ультразвукового датчика проводять діагностику. Цей метод дослідження немає протипоказів, не спричиняє больових чи неприємних відчуттів, триває до 20-ти хв.

Де пройти УЗД простати у Львові?

Якісно і комфортно дослідження можна пройти у зручний для Вас час в Медичному центрі Святої Параскеви (при попередньому записі).