Тредміл тест

Що дозволяє побачити тредміл-тест (ЕКГ проба з дозованим фізичним навантаженням)?

  • Діагностувати недостатність кровопостачання серця, у т.ч. зумовлену атеросклеротичним ураженням коронарних судин.
  • Виявляти порушення ритму серця, надмірне підвищення або зниження артеріального тиску у відповідь на фізичне навантаження.
  • Проводити професійний відбір осіб для роботи в екстремальних умовах, де вимагається високий рівень фізичної працездатності.
  • Визначати функціональний стан серцево-судинної системи у спортсменів. 

Як проводиться обстеження?

Вартість послуг

  • Тредміл-тест (ЕКГ проба з дозованим фізичним навантаженням)1000 грн

При проведенні дослідження використовується бігова доріжка (тредміл). 

Пацієнт крокує із швидкістю, яка відповідає руху доріжки. При цьому реєструється та аналізується електрокардіограма, вимірюється артеріальний тиск. Рівень навантаження регулюється не тільки швидкістю доріжки, а й кутом її нахилу.

Наші лікарі

Як відбувається підготовка до обстеження? 

Для успішного проведення тредміл-тесту необхідно:

  1. Рекомендовано тредміл-тест через 2-3 години після легкого сніданку. Також пацієнту cлід утриматися від паління за декілька годин перед обстеженням.
  2. Протягом 12 годин перед проведенням проби не слід виконувати значних фізичних навантажень.
  3. За 12-24 години до проведення тесту із діагностичною метою, пацієнт не повинен приймати бета-блокатори, блокатори кальцієвих каналів, нітрати тривалої дії (узгоджується з лікарем).
  4. Пацієнтам з артеріальною гіпертензією не слід припиняти прийом препаратів для зниження артеріального тиску (АТ), оскільки надмірне підвищення АТ під час навантаження може призвести до передчасного припинення проби. 
  5. Рекомендовано підготувати шкіру для накладання електродів у чоловіків. Для зменшення шумів і покращення якості сигналу ЕКГ слід акуратно зголити волосся з передньої поверхні грудної клітки та верхньої частини живота.
Комплексні обстеження