Добове моніторування артеріального тиску

Добове моніторування артеріального тиску (ДМАТ) – це діагностична методика вимірювання АТ (артеріального тиску) протягом 24 годин за допомогою спеціальних приладів, – моніторів артеріального тиску.

Вартість послуг

  • Добове моніторування артеріального тиску810 грн

Артеріальна гіпертензія (АГ) – найпоширеніше у світі хронічне захворювання. Дані епідеміологічних досліджень свідчать, що 30–40% пацієнтів з артеріальною гіпертензією не знали про наявність у них захворювання і тому не застосовували необхідного лікування. Значна частота ускладнень АГ, втрата через ці причини працездатності та смертність зумовлюють актуальність проблеми діагностики та лікування АГ.

Термін «амбулаторне ДМАТ» означає, що моніторування проводять у звичайних, «нормальних» умовах життя пацієнта, у яких його поведінка не обмежена режимом лікувального закладу.

Добове моніторування артеріального тиску (ДМАТ) – це діагностична методика автоматичного вимірювання АТ (артеріального тиску) протягом 24 годин за допомогою спеціальних приладів, – моніторів артеріального тиску. 

Як відбувається обстеження?

Під час добового моніторування артеріального тиску манжета накладається на плече пацієнта, монітор фіксується на поясі. Після запуску монітора відбувається автоматичне вимірювання АТ через певні проміжки часу (як правило, кожні 15-30 хвилин вдень і щогодини вночі).

Після завершення обстеження, дані завантажуються до комп’ютера (на якому лікар за допомогою спеціальної програми) здійснює аналіз отриманих даних артеріального тиску та формує діагностичний висновок. 

Наші лікарі

Комплексні обстеження