Бездротове Холтер-моніторування ЕКГ MAWI

Холтерівське моніторування пристроєм MAWI BIOSENSOR PATCH

Холтерівське моніторування – це метод електрофізіологічної інструментальної діагностики, який полягає у тривалій реєстрації електрокардіограми (ЕКГ) в умовах повсякденної активності пацієнта з подальшим аналізом отриманого запису. Завдяки цьому методу можна виявити порушення у роботі серця, навіть тоді, коли вони трапляються дуже рідко, оскільки запис ЕКГ проводиться безперервно від трьох до пяти діб.

Цей метод є високоінформативним та неінвазивним (тобто безболісним та абсолютно нешкідливим). Його широко застосовують як у стаціонарних, так і в амбулаторних (домашніх) умовах для діагностики навіть незначних порушень у роботі серця (ішемічної хвороби серця, порушень ритму та провідності серця тощо), а також оцінки ефективності лікування серцево-судинних захворювань.

Переваги

Обстеження полягає у безперервній реєстрації електрокардіограми, тому найменші зміни у роботі серця буде зафіксовано.

Запис ЕКГ здійснюється за допомогою спеціального портативного апарата (реєстратора), який пацієнт носить на шиї або на поясі. Реєстратор фіксує ЕКГ та зберігає ії на електронний носій, з якого, після завершення обстеження, відбувається передача інформації до комп’ютера.

Кваліфікований лікар функціональної діагностики Медичного центру Святої Параскеви, опрацювавши отримані дані, надає висновки з обстеження та подальші рекомендації.

Холтерівське моніторування пристроєм MAWI BIOSENSOR PATCH це:

  • високоточна діагностика найменших змін роботи серця
  • виявлення більше 75 видів порушення ритму серця
  • зручне спостереження від 3 до 5 діб
  • отримання результатів на наступний день після закінчення обстеження
  • одноразові девайси безпечні та легкі у застосуванні

Наші лікарі

Діагностика

Обстеження розпочинається з накладання одноразового клейкого електричного приладу на грудну клітку пацієнта.

Під час проведення моніторування пацієнт провадить звичний спосіб життя (працює, виконує повсякденну роботу, відпочиває, миється тощо).

Будь-які фізичні навантаження, час початку та завершення сну, дискомфортні відчуття у ділянці серця, зміни психоемоційного стану, важливо фіксувати у паперовому нотатнику чи електронному носії, який у подальшому передається лікарю для співставлення з даними ЕКГ.

Підготовка до обстеження

Для якісного запису ЕКГ та надійної фіксації одноразових електродів під час моніторування, шкіра на грудній клітці та верхній частині живота повинна бути без волосяного покриву.

Особливості

Протягом усього часу проведення моніторингу, здійснюється автоматичний контроль стану фіксації електродів. Якщо з будь-яких причин хоча б один з електродів відійшов від тіла, пацієнт почує звуковий сигнал. У такому випадку важливо перевірити усі електроди на щільність фіксації до шкіри.

Під час проведення обстеження НЕ рекомендується здійснювати різкі рухи та нахили тулубом, торкатися без потреби електродів та приймати водні процедури.

Звертаємо Вашу увагу, що більш детальну інформацію стосовно особливостей обстеження, пацієнт зможе отримати у наших фахівців під час встановлення та запуску прилада.

Комплексні обстеження