Введення та видалення спіралі

Внутрішньоматкова спіраль виготовлена з безпечного пластику, невелика за розміром, Т-подібної форми, вводять на тривалий час у порожнину матки (після попереднього огляду в гінеколога на 3-5 день менструального циклу). Є одним із ефективних методів контрацепції.

Показання: жінки, які бажають саме такий вид контрацепції і не мають протипоказів; гормональні спіралі показані пацієнткам з ендометріозом матки, з рясними місячними.

Протипоказання: запальні процеси жіночих статевих органів; часта зміна партнерів (відносний протипоказ); неродивші жінки.

Вартість послуг

  • Введення внутрішньоматкового контрацептиву без вартості спіралі1125 грн

Наші лікарі

Види внутрішньоматкової спіралі

Внутрішньоматкові спіралі бувають декількох видів, адже мають різне призначення:

  1. З метою контрацепції (спіралі з срібною, мідною чи золотою ниткою).
  2. З лікувальною і контрацептивною метою (системи Джайдес та Мірена, які містять гормон). Мають високу лікувальну ефективність.

Зверніть увагу! Вибір внутрішньоматкової спіралі, її введення та виведення здійснюється лише лікарем! Встановлення внутрішньоматкової спіралі передбачає регулярні профілактичні огляди.

Переваги та недоліки внутрішньоматкової спіралі

Перевагою є відсутність щоденного контролю (порівняно із протизаплідними таблетками чи іншими засобами).

Недоліки внутрішньоматкової спіралі:

  • часта зміна партнерів підвищує ризик запальних змін та висхідної інфекції (запалення матки, додатків, маткових труб і, як наслідок, підвищений ризик позаматкових вагітностей);
  • ризик зміщення спіралі (експульсії) при значних фізичних навантаженнях (як наслідок – небажана вагітність).