Пренатальний скринінг

Що таке пренатальна діагностика (пренатальний скринінг)?

Пренатальна діагностика (біохімічний скринінг) — комплекс досліджень крові, що допомагає виявити ризик розвитку патології плоду (вродженої та спадкової).

Вартість послуг

  • Пренатальний скринінг І триместру вагітності (11-14 тижнів)740 грн
  • Пренатальний скринінг ІІ триместру вагітності (16-19 тижнів)988 грн
  • Пренатальний скринінг І триместру вагітності за Astraia2420 грн

Наші лікарі

Коли в Медичному центрі Св. Параскеви проводять пренатальний скринінг?

Пренатальний скринінг рекомендовано пройти:

  1. В першому триместрі (13.5 тижнів). На цьому терміні до нього входять УЗД, біохімічний пренатальний скринінг (тест на β-хоріонічний гонадотропін та PAPP-тест). Проводять для виявлення поширених спадкових захворювань та обрання подальшої тактики ведення вагітності. У разі потреби лікар може скерувати на пренатальний тест VERACITY, NIPT — тест нового покоління, що виявляє синдром трисомії, мікроделецію і анеуплодію статевих хромосом.
  2. В другому триместрі (16-19 тижнів) це ультразвукове дослідження, біохімічний скринінг: альфа-фетопротеїн (білок, який утворюється в ШКТ і печінці плоду) , вільний естріол (гормон, що виробляється печінкою ембріона та плацентою), хоріонічний гонадотропін (один із головних гормонів вагітності).

Процес проведення пренатального скринінгу

Комплексне обстеження передбачає ультразвукове дослідження (трансабдомінально або трансвагінально) та біохімічний скринінг, який здійснюють методом забору венозної крові. Отримані результати, за допомогою спеціальної програми (Astraia або PRISCA), обробляються та інтерпретуються майбутній мамі. Програми Astraia та PRISCA є високоінформативним методом діагностики (аналізує ймовірність аномалій враховуючи результати аналізів, вік, термін вагітності, захворювання жінки тощо).

Пренатальний скринінг в Медичному центрі Св. Параскеви — це зручно, безпечно та достовірно.