Плазмоліфтинг — ін’єкційна процедура, яка передбачає введення пацієнтці плазми власної крові (збагаченої тромбоцитами). Інноваційний метод спрямований на відновлення, а також омолодження організму.
Що таке плазмоліфтинг в гінекології?
Плазмоліфтинг застосовується при протизапальній терапії. Поєднання класичного лікування та плазмоліфтингу відзначається високою ефективністю, пришвидшує одужання. Активно використовують і окремо.
Показання для плазмоліфтингу
- омолодження яєчників;
- запалення органів малого тазу;
- ерозія шийки матки;
- хронічний ендометрит;
- дистрофічні патології, наприклад, крауроз вульви або лейкоплакія шийки матки;
- підготовка до вагітності;
- наявний дискомфорт в інтимному житті;
- менопауза, яка супроводжується сухістю, аноргазмією, нетриманням сечі;
- стресове нетримання сечі.
Протипоказання до плазмоліфтингу в гінекології
Застосування терапії неможливе протягом вагітності та лактації, є схильність до утворення гіпертрофічних рубців, при наявності гострих інфекцій, захворюваннях крові, психічних розладах, онкології.
Вартість послуг
- Плазмоліфтинг3050 грн
- Консультація гінеколога.940 грн
- Консультація гінеколога провідного спеціаліста985 грн
Як застосовують плазмоліфтинг у гінекології?
Напередодні пацієнтка має пройти огляд та зробити лабораторні дослідження (загальний і біохімічний аналіз крові, дослідження на статеві інфекції, ВІЛ, гепатит).
Безпосередньо перед процедурою роблять забір венозної крові (10-20 мл), яку поміщають в центрифугу для отримання плазми. Отриману плазму вводять за допомогою мікроін’єкцій у слизові тканини шийки матки, піхви, вульви. Це безболісний процес (лише у деяких випадках застосовують 10% спрей лідокаїну). Процедуру проводять курсом від трьох до семи разів з інтервалом 5-7 днів. Початок курсу проводять у першу половину менструального циклу. Результат з’являється після першої ін’єкції.
Переваги плазмоліфтингу
Процедура належить до однієї із найбезпечніших, не спричиняє алергічних реакцій чи побічних ефектів, безболісна.