Андрій Пелик
Лікар-акушер-гінеколог

ПРО ЛІКАРЯ

 • Спеціальність:

  Лікар-акушер-гінеколог

 • Напрямок:

  Акушерство і гінекологія

 • Освіта:

  Російський університет дружби народів (м. Москва, Росія)

 • Відділення:

  вул. Софії Яблонської (Заводська), 7; проспект Червоної Калини, 64

Освіта і спеціалізації

У 1995 р. закінчив Російський університет дружби народів (м. Москва, Росія) за спеціальністю «Лікувальна справа»

в 1997 р. – клінічну ординатуру за спеціальністю «Акушерство та гінекологія» на кафедрі акушерства та гінекології цього ж університету. Працював у Медичній компанії «SOS International (USA)» (м. Москва, Росія).

З 2002 р. по 2008 р. працював лікарем-акушером-гінекологом у 5-й міській клінічній поліклініці м. Львова і асистентом кафедри поліклінічної справи та сімейної медицини Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.

З 2006 р. навчався в заочній аспірантурі на кафедрі акушерства та гінекології Російського університету дружби народів (м. Москва, Росія) під керівництвом професора В.Є. Радзінського.

У 2008–2010 рр. обіймав посаду завідувача клінічного відділення, а в подальшому – головного лікаря у ПП «Медичний центр «Інтерсоно». Тепер працює у пологовому відділенні Рава-Руської районної лікарні.

У 2009 р. пройшов спеціалізацію «Організація і управління охороною здоров’я» на факультеті післядипломної освіти Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.

У 2010 році закінчив курси із допоміжних репродуктивних технологій у лікуванні безпліддя на базі кафедри акушерства, гінекології та репродуктології у Київській національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика.

У 2010 році пройшов спеціалізацію «Ультразвукова діагностика» на факультеті післядипломної освіти Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.