Петро Павлюк
Лікар-оториноларинголог, Лікар-оториноларинголог дитячий

ПРО ЛІКАРЯ

 • Спеціальність:

  Лікар-оториноларинголог, Лікар-оториноларинголог дитячий

 • Напрямок:

  Отоларингологія

 • Освіта:

  Львівський державний медичний університет ім. Данила Галицького

 • Відділення:

  вул. Софії Яблонської (Заводська), 7; вул. Шевченка, 19

Освіта і спеціалізації

У 2002 році закiнчив Львівський державний медичний університет ім. Данила Галицького та пройшов дворічну інтернатуру з отоларингології у Львівській обласній клінічній лікарні ім. князя Лева.

У 2006 роцi стажувався з функціональної хірургії додаткових пазух носа в Брюселi (Vrije Universiteie Brussel, Бельгія), де під керівництвом професора Пiтера Клемента досконало оволодів методиками операцій на навколоносових пазухах за допомогою ендоскопічного обладнання. Повернувшись в Україну, придбав ендоскопічну установку та обладнання, які дали змогу застосувати здобуті знання на практиці. Пройшов дворічне стажування у Лодзі (Польща) в Центрі профілактики і лікування порушень голосу і слуху Інституту медицини праці під керівництвом професора Маріоли Слiвiнської-Ковальської. Займався проблемами зниженого слуху i вушними шумами.

Зібравши достатню кількість матеріалу, у 2007 році затвердив докторську дисертацію на тему: «Вушні шуми без дiагностованої причини i без втрати слуху» у науковій раді Iнституту медицини працi. Зараз продовжує працювати над своєю науковою роботою під керівництвом професора кафедри оториноларингології, офтальмології та нейрохірургії Тернопільського державного медичного університету імені І. Я. Горбачевського Олександра Яшана. Виконує оперативні втручання при захворюваннях вуха і порушеннях слуху: мірингопластику, відновлення ланцюга слухових кісточок, операції при отосклерозі.