Марко Лецик
Лікар-оториноларинголог, Лікар-оториноларинголог дитячий

ПРО ЛІКАРЯ

 • Спеціальність:

  Лікар-оториноларинголог, Лікар-оториноларинголог дитячий

 • Напрямок:

  Отоларингологія

 • Освіта:

  Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького

 • Відділення:

  вул. Софії Яблонської (Заводська), 7; вул. Шевченка, 19; вул. Тернопільська, 21Б

Освіта і спеціалізації

2016 р. — закінчив Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького за спеціальністю «Лікувальна справа».

2016 — 2018 рр. — проходив інтернатуру за спеціальністю «Оториноларингологія» на базі Львівської обласної клінічної лікарні та факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.

2018 р. — участь у майстер-класі за участі міжнародних експертів з ендоскопічної ендоназальної хірургії — Endoscopicendonasalsurgery. Course II — Basic.

2018 р. по теперішній час працює лікарем-оториноларингологом у Рава-Руській центральній районній лікарні.

2018 р. і дотепер працює в Медцентрі Св. Параскеви.

У 2019 р. відвідав конференції, симпозіуми, основні з яких: «Діагностика та лікування хронічного риносинуситу з позиції доказової медицини», «Щорічна традиційна весняна конференція УНМТ лікарів-оториноларингологів» з міжнародною участю, «Сучачні дослідження, хірургічні та терапевтичні підходи в оториноларингології», «Українсько-Польська конференція ЄВРОЛОР», «Сучасні стандарти діагностики та лікування алергічного риніту». 

2020 р. —  майстер класи та конференції, симпозіуми :EPOS Congress 2020 «Тонзиліт.», «Лікування бактеріальних і не бактеріальних інфекцій ЛОР органів в рамках проблеми стримування росту антибіотикорезистентності», «Радіолор», «EPOS Congress 2020»,
«EPOS-марафон 2020», «Хвороби горла: сучасні аспекти лікування з позицій доказової медицини».

2021р. —  майстер клас «Комп’ютерна томографія носа та принососвих пазух», конференції та симпозіуми: «Сучасна отоларингологія та алергологія" за темою: "Діагностичні алгоритми та принципи лікування пацієнтів із захворюваннями верхніх дихальних шляхів», «Алергія і вірусні інфекції дихальних шляхів в умовах пандемії Covid-19», «UkraineOncoGlobal-2021. Session 2», «Хронічні запальні захворювання ЛОР органів як міждисциплінарна проблема»

Основні напрями практичної діяльності:

 • сучасні методи діагностики з використанням ендоскопії (лікування носа, приносових пазух і ротоглотки) з позиції доказової медицини; 
 • ендоскопічна хірургія носа та приносових пазух;
 • сучасні методи діагностики та лікування рекурентного тонзиліту(оперативне та консервативне лікування);
 • малі операції на ЛОР органах.