Олександр Лящук
Лікар-уролог, Лікар-хірург

ПРО ЛІКАРЯ

 • Спеціальність:

  Лікар-уролог, Лікар-хірург

 • Напрямок:

  Урологія, Хірургія

 • Освіта:

  Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького

 • Відділення:

Освіта і спеціалізації

Лікар, вища кваліфікаційна категорія за спеціальністю «Урологія» та перша кваліфікаційна категорія за спеціальністю «Хірургія».

У 1992 р. закінчив ЛДМУ ім. Д.. Галицького.

З 1989 по 1992 рр. працював медбратом в урологічному відділенні Львівської обласної клінічної лікарні.

З 1992 по 1995 рр. проходив інтернатуру за спеціальністю «Урологія» на базі урологічного відділення Львівської обласної клінічної лікарні, паралельно пройшов первинну спеціалізацію та отримав сертифікат спеціаліста за спеціальністю «Хірургія» на базі 74-ї інтернатури медичного складу ПрикВО МО України.

З 1995 по 1997 рр. проходив службу на посаді старшого ординатора хірургічного відділення лікарні УВП УМВС України у Львівській області.

З 1997 по 2012 рр. працював старшим ординатором хірургічного відділення Клінічного госпіталю Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

З 2012 р. був начальником хірургічного відділення, а з січня 2013 р. по грудень 2013 р. – начальником клініки хірургії Клінічного госпіталю Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

З 1997 2013 рр. позаштатний головний уролог Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України. Учасник численних вітчизняних та міжнародних медичних з’їздів і конференцій.Нагороджений:

 • почесною грамотою Ради національної безпеки та оборони України (2009);
 • медаллю «За бездоганну службу» ІІІ ступеня (2009);– медаллю «За бездоганну службу» ІІ ступеня (2012);
 • пам’ятною відзнакою «Західне регіональне управління – за службу на кордоні» (2012);
 • численними грамотами голови Державної прикордонної служби України та начальника Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України за сумлінне виконання службових обов’язків та високий професіоналізм.