Олексій Кушнірук
Лікар-ендоскопіст, Лікар-хірург

ПРО ЛІКАРЯ

 • Спеціальність:

  Лікар-ендоскопіст, Лікар-хірург

 • Напрямок:

  Ендоскопія

 • Освіта:

  Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького

 • Відділення:

  вул. Софії Яблонської (Заводська), 7

Освіта і спеціалізації

У 1999 рік - закінчив загально-медичний факультет ЛДМУ імені Данила Галицького (диплом із відзнакою).

У 2001 рік - з відзнакою закінчив магістратуру за спеціальністю «Хірургія» на кафедрі факультетської хірургії ЛНМУ імені Данила Галицького.

Під керівництвом академіка М. П. Павловського виконав та захистив магістерську роботу на тему: «Значення порушень моторно-евакуаторної функції кишок у патогенезі синдрому ендогенної інтоксикації у хворих із захворюваннями органів травлення».
У 2012 рік - захистив кандидатську дисертацію на тему: «Вибір методу внутрішнього ендоскопічного дренування в лікуванні псевдокіст підшлункової залози».

У 2015 рік - стажування з лікувальної гастроінтестинальної ендоскопії та ендосонографії в Cliniques Universitaires Saint-Luc м. Брюсель, Бельгія.

2017 рік - стажування у відділенні загальної хірургії м. Берген-оп-Зом, Нідерланди.

2017 рік - стажування з лапароскопічної та робото-асистованої баріатричної хірургії в Bariatrisch Centrum Zuid West Nederland м. Берген-оп-Зом, Нідерланди.

2017 рік - клінічний спостерігач в Cliniques Universitaires Saint-Luc м. Брюсель, Бельгія.

Автор 57 наукових публікацій та 4 патентів на винахід.

Спеціалізація з хірургії, ендоскопії т променевої діагностики. У 2001–2007 роках проходив практичні навчання із діагностичної та інтервенційної ендоскопії на базі відділення міждисциплінарної ендоскопії клініки Шаріте, університету Гумбольдта (Берлін, Німеччина), був клінічним спостерігачем у медичному центрі (RushUniversityMedicalCenter) Чиказького університету (м. Чикаго, США) та медичному центрі Пітера Локхіда (Калгарі, Канада), пройшов курси із лапароскопічної хірургії шлунково-кишкового тракту на базі навчального хірургічного центру Альфреда Кушієрі (м. Данді, Шотландія (Великобританія)), стажувався із терапевтичної ендоскопії, ендоскопічної ультрасонографії та лапароскопії за грантом Європейської асоціації з гастроінтестинальної ендоскопії в Університетській Колезькій лікарні (UCLH) (м. Лондон, Великобританія), пройшов навчальний курс із клінічної ультрасонографії на базі кафедри променевої діагностики ЛНМУ ім. Данила Галицького.
Є дійсним членом Європейської асоціації ендоскопічної хірургії (EAES) (з 2002 р.) та Європейської асоціації з гастроінтестинальної ендоскопії (ESGE) (з 2006 р.).
Виконує низку ендоскопічних лікувальних втручань, зокрема ендоскопічну ретроградну холангіо-панкреатографію та ендоскопічну папілосфінктеротомію з літоекстракцією та ендоскопічною літотрипсією, ендо-біліарні дренування при доброякісній та злоякісній патології органів гепато-біліарної системи, лігування та склеротерапію варикозно поширених вен стравоходу і шлунка, малоінвазійні ендоскопічні втручання при псевдокістах підшлункової залози, ендоскопічні операції на підшлунковій залозі при хронічному панкреатиті, ендоскопічні гастростомії та стентування органів шлунково-кишкового тракту при онкологічних захворюваннях та ін.