Ірина Чубучна
Лікар-кардіолог, Лікар-терапевт

ПРО ЛІКАРЯ

 • Спеціальність:

  Лікар-кардіолог, Лікар-терапевт

 • Напрямок:

  Терапія, Кардіологія

 • Освіта:

  Львівський медичний інститут

 • Відділення:

  вул. Софії Яблонської (Заводська), 7; вул. Шевченка, 19; проспект Червоної Калини, 64

Освіта і спеціалізації

Закінчила з відзнакою Львівський медичний інститут.

Працюючи лікарем ЛФК (перша кваліфікаційна категорія) у Львівському обласному кардіологічному центрі, захистила у 1999 році дисертацію на здобуття ступеня кандидата медичних наук з кардіології (Інститут кардіології імені М. Стражеско, м. Київ). Із 2000 року працює у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького на кафедрі внутрішньої медицини № 2 на посаді доцента. Сфера інтересів: кардіологія, реабілітація, коморбідні стани (поєднана соматична патологія), геронтологія, геріатрія, танатопедагогіка. Автор 59 друкованих праць.

Пройшла курси вдосконалення у Всесоюзному науковому центрі медичної реабілітації та фізичної терапії (Москва, 1991), рефлексотерапії на факультеті удосконалення лікарів та провізорів Львівського медичного інституту (1991); підвищення кваліфікації (3 місяці) у клініці кардіології медичного центру післядипломної освіти у Варшаві (1998), там же пройшла навчання з ЕхоКГ та Холтерівського моніторування; ТУ НМАПО «Нові технології в медичній реабілітації» на базі клініки професора В. І. Козявкіна (2007); навчалася в Українському католицькому університеті на філософсько-богословському факультеті з біоетики (сертифікаційна програма, 2009).

Є членом Лікарського товариства у Львові, головою клубу імені Юрія Липи. Нагороджена медаллю «За працю та звитягу в медицині» (2011), багатьма грамотами та подяками від ЛНМУ імені Данила Галицького, обкому профспілок та громадських організацій.