Андрій Бариляк
Лікар-оториноларинголог

ПРО ЛІКАРЯ

  • Спеціальність:

    Лікар-оториноларинголог

  • Освіта:

    Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького

  • Відділення:

    вул. Софії Яблонської (Заводська), 7

Освіта і спеціалізації

У 1998 р з відзнакою закінчив Львівський державний медичний університет ім. Данила Галицького за спеціальністю Лікувальна справа.

Після закінчення інтернатури з оториноларингології в ЛОР-відділі Львівської обласної клінічної лікарні (1998 – 2000) працював оториноларингологом в Окружному військовому госпіталі.

З вересня 2000 р. по серпень 2002 р. навчався в клінічній ординатурі на базі кафедри оториноларингології ЛНМУ ім. Данила Галицького.

У грудні 2002 р. вступив до аспірантури при ЛНМУ ім. Данила Галицького, яку успішно закінчив, і у 2006 р. захистив кандидатську дисертацію на тему Клінічні та морфологічні критерії прогнозування ранніх метастазів у хворих на рак голосового і вестибулярного відділів гортані.

У 2006 р. пройшов стажування з дитячої отоларингології.

У 2007 р. стажувався зі спеціалізації Сучасні методи лікування патології вуха та слухопротезування в Інституті фізіології та патології слуху (Варшава, Польша)

у 2008 р. – зі спеціалізації Септопластика та функціонально-естетична ринопластика в Медичному університеті м. Ульм (Німеччина)

а 2009 та 2010 рр. – Ендоскопічна хірургія приносових пазух в Інституті фізіології та патології слуху (Варшава, Польша).

Основні напрями практичної та наукової роботи: діагностика та лікування онкологічних захворювань гортані, горла та носа, функціональна, реконструктивна хірургія та мікрохірургія носа гортані та горла.
Член Українського товариства оториноларингологів і Європейського ринологічного товариства (ERS)