Адріан Квіт
Лікар-хірург

ПРО ЛІКАРЯ

 • Спеціальність:

  Лікар-хірург

 • Напрямок:

  Хірургія

 • Освіта:

  Львівський державний медичний університет імені Данила Галицького

 • Відділення:

  вул. Софії Яблонської (Заводська), 7

Освіта і спеціалізації

Квіт Адріан Дмитрович у 2000 році закінчив Львівський державний медичний університет імені Данила Галицького. До 2002 р. лікар-інтерн Львівської обласної клінічної лікарні. З 2002 року працює в КМКЛШМД м. Львова на посаді лікаря-хірурга відділення ендоскопічної хірургії та лікаря-хірурга 1 х/в (торако-абдомінальна травма).

В 2004 р. (1 міс.) – клінічний спостерігач в Rush University, м. Чікаго, США.

В 2005 р.(3міс.) пройшов стажування в торакальному відділенні та відділенні загальної хірургії і трансплантології м. Люблін, Польща.

У вересні 2012 пройшов стажування з лапароскопії верхніх відділів шлунково-кишкового тракту на базі навчального хірургічного центру Університету м. Данді, Шотландія.

У травні 2014 - стажування з лапароскопії нижніх відділів шлунково-кишкового тракту на базі навчального хірургічного центру Університету м. Данді, Шотландія.

У 20015 році присвоєно вищу кваліфікаційну категорію з спеціальності „Хірургія”. У 2015 році – підтверджено сертифікат зі спеціальності „Ендоскопія”.

2007-2010 р.р. – аспірантура на кафедрі хірургії факультету післядипломної освіти ЛНМУ імені Данила Галицького.

У 2010 році захистив кандидатську дисертацію на тему “Відеолапароскопія в діагностиці та лікуванні травми живота”.

З 2011 року й дотепер працює на посаді асистента кафедри хірургії та ендоскопії ФПДО. Автор 37 наукових публікацій та 11 деклараційних патентів на винахід та корисну модель, одного авторського свідоцтва. У 2014 році пройшов курси підвищення кваліфікації викладачів у Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця.

2017 рік - стажування у відділенні загальної хірургії м. Берген-оп-Зом, Нідерланди.

2017 рік – стажування з лапароскопічної та робото-асистованої баріатричної хірургії в Bariatrisch Centrum Zuid West Nederland м. Берген-оп-Зом, Нідерланди.

2017 рік - клінічний спостерігач в Cliniques Universitaires Saint-Luc м. Брюсель, Бельгія.

Напрямки наукових досліджень:

малоінвазивні втручання на печінці (жовчекам’яна х-ба) та підшлунковій залозі (ЕРХПГ, літоекстракція), морбідне ожиріння (внутрішньошлунковий балон), проблеми відеолапароскопії, ендоскопії у невідкладній хірургії.