Знайомство з лікарем: Вікторія Баскакова-лікар-дерматовенеролог

Знайомство з новими лікарями завжди породжує відчуття, подібні до тих, що з’являються під час особливої знахідки. Лікар, який почувається на 100 % зануреним у медицину, вважає її своїм життєвим покликанням і відданий своїй роботі – це справді скарб.

Сьогодні ми знайомимося з молодим спеціалістом, лікарем-дерматовенерологом Вікторією Баскаковою. Дуже багатогранною особистістю та чудовим лікарем. Вона малює живописні картини – пейзажі та цікавиться новинками в медицині.

«Я не уявляю себе ніким іншим, крім лікаря-дерматовенеролога»

«Складно сказати, чому обрала саме медицину, але я не уявляю себе ніким іншим, крім лікаря-дерматовенеролога. Шкірні захворювання хитрі та підступні, можуть імітувати одне одного, тому потрібен хтось, хто зуміє детально в них розібратися. Це моє захоплення – розбиратися в захворюваннях шкіри!» – зізнається Вікторія Баскакова.

Як Ви проводите вільний від роботи час?

– У вільний від роботи та навчання час (книжки, конференції, тренінги, курси, статті), якого не надто багато, я малюю картини, слухаю музику або іду на прогулянку зі своєю собакою. Так, я вважаю, що в сім’ї обов’язково має бути тваринка, вона допоможе зняти стрес та хвилювання і безкоштовно подарує свою безцінну любов.

Як Ви бачите майбутнє медицини?

– Медицина займає дуже багато часу в житті кожного лікаря. Правда, вона й не стоїть на місці, а розвивається кожного дня. І у цьому є заслуга не лише лікарів та науковців, а також і пацієнтів. Тому що ми винаходим щось нове, виходячи з ваших (людських) потреб, щоб допомогти вам вчасно і якісно обстежитись, позбутися хвороби та бути здоровими.

Перед сучасним лікарем виклик постійного вдосконалення: лікар повинен відвідувати конференції, навчання, курси, багато читати медичної літератури і т. д., щоб бути ознайомленим із новітніми методами лікування захворювань, володіти інформацією про нові, більш ефективні препарати, які з’являються на фармацевтичному ринку та вміти працювати з сучасними апаратами, що допомагають проводити на належному рівні обстеження та лікування.

Ваше побажання усім читачам?

Ваше здоров’я у ваших руках, тож відповідально ставтеся до нього, не нехтуйте навіть незначними симптомами захворювання, не займайтеся лікуванням «за порадою знайомого», вчасно проходьте профілактичні огляди та звертайтеся до лікаря. Від цього дуже залежить, хто переможе: людина чи хвороба.

І, взагалі, легше запобігти хворобі, ніж потім її лікувати.