«Жіночий клуб» з Наталею Лелюх

6 грудня у Медичному центрі Святої Параскеви відбувся «Жіночий клуб» з Наталею Лелюх.

Цей недільний ранок, незвично для зими, був такий же ж сонячний, як і наша доповідачка. Наталя Лелюх наповнила конференц-зал своєю енергію, її розповіді у стилі «сторітелінг» тримали інтригу від першого слова до останнього.

Під час своїх виступів пані Наталя подає не суху теорію, а дуже живо доносить до жінок надскладні і важливі речі, пов’язані з їхнім здоров’ям. Вона вчить жінок бути грамотними в питаннях власного здоров’я. Часто жінки приходять на зустріч із вже поставленим собі діагнозом, перечитавши напередодні тонни неякісної, зазвичай, інформації в інтернеті, замість того, щоб вчасно звернутися до фахівця.

За 16 років роботи в гінекології пані Наталі доводилося мати справу з різними медичними випадками. І, як стверджує сама лікар, у її професії є завжди місце для чуда: це і довгоочікувана вагітність при складних діагнозах, і ефективне лікування у випадках, коли надії на успішний результат мізерні.

У Медичному центрі Святої Параскеви Наталя Лелюх прочитала три лекції для зацікавлених жінок і провела зустріч з лікарями-гінекологами нашого закладу.

Ми раді, що мали змогу познайомитися з цією яскравою жінкою, яка любить свою справу і надихає інших бути здоровими та натхненно працювати.