Запрошуємо на четвертий набір програми подолання зайвої ваги «КГ на ваги»

Запрошуємо на четвертий набір програми подолання зайвої ваги «КГ на ваги»

Старт – вересень 2014 року. Цього разу для Вашої зручності ми вирішили змінити умови участі та провести індивідуально-комплексну програму схуднення.

Що це означає?

Тепер Ви маєте змогу обрати зручний для Вас час старту програми (починаючи з вересня ), не будете прив’язані до групи та можете самостійно скласти свій оптимальний розклад відвідин спеціаліста.

Упродовж 10 тижнів з Вами працюватимуть фізіореабілітолог, лікар-дієтолог та лікар-психотерапевт, тож Ви отримаєте:

– 5 консультацій психотерапевта;

– 5 консультацій реабілітолога;

– 10 консультацій дієтолога.

Чому важливий комплексний підхід?

Завдяки командній роботі та дії спеціалісти зможуть допомогти Вам змінити свої усталені підходи до харчування та фізичного навантаження. Комплекс вправ та раціон харчування складають фахівці, враховуючи Ваш графік роботи, відпочинку та типу енергообміну. Також відбувається щотижневе корегування раціону та що два тижні зміна вправ фізичного навантаження.

Важливо не лише досягнути одноразового результату, а й втримувати цей результат постійно. Цією програмою передбачено, що після завершення курсу учасник продовжує дотримуватися рекомендацій спеціалістів, адже це не разовий курс, а правила на подальше життя, опанувати які і дотримуватись їх допомагають спеціалісти.

Запрошуємо ознайомитися з правилами детальніше тут.

Попередній запис здійснюється за телефонами: (032) 295-4-000, (067) 295-4-000, (095) 295-4-000