Замучила печія? Зверніться до лікаря!

Замучила печія? Зверніться до лікаря!

Мабуть, кожен із нас хоч раз у житті відчував дискомфорт у животі. Печія, нудота, здуття та інші неприємні відчуття можуть виникнути від неякісної їжі, а можуть і свідчити про серйозні хвороби. Про те, наскільки страшними є недуги шлунково-кишкового тракту, як їх вчасно виявити й уникнути – у розмові з лікарем-гастроентерологом Медичного центру Святої Параскеви Зоряною Подольською.

- Які симптоми можуть свідчити про захворювання шлунково-кишкового тракту?

- Найчастіше симптомами таких недуг є печія, нудота, закрепи, проноси, відчуття важкості у так званій підложечковій ділянці. Крім того, це може бути невмотивоване схуднення, втрата сил, загальна слабкість.

- Про які саме хвороби йдеться?

- Печія часто свідчить про захворювання стравоходу. Це може бути, зокрема, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба, при якій печія проявляється доволі тривалий час. Виникає це захворювання внаслідок того, що клапан між стравоходом і шлунком добре не закривається, відтак кислий шлунковий вміст подразнює слизову стравоходу і викликає запальну реакцію.
А людина не звертає увагу на печію, лікує її содою. Дуже часто ті, хто приходить до нас із печією, уже тривалий час приймали соду або ж препарати, які порадив аптекар чи навіть засоби масової інформації. Хворі приймають ці ліки, однак особливого полегшення від них немає. Або ж зникають лише симптоми, натомість основного захворювання вони навіть не знають і не лікують його правильно. На жаль, буває, що пізніше пролікувати хвороби таких пацієнтів дуже складно.
Часто також трапляється патологія кишківника, яка займає третє місце після раку шлунка і стравоходу. От наприклад, люди можуть роками мати проноси або закрепи. Вони звертаються до лікаря, але не проводять достатньо ретельного огляду. На жаль, багато пацієнтів по чотири-п’ять років лікуються симптоматично, потім приходять до нас, переконуємо, що потрібно зробити колоноскопію – і виявляємо онкопатологію.

- Якщо не лікуватися, скільки часу може допомагати сода чи інші ліки, що знімають симптоми?

Соду взагалі не варто приймати. Симптоматично, тобто якщо такі стани виникають періодично, можливий обмежений прийом препаратів, які усувають печію чи проноси, закрепи. Але якщо ви бачите, що це все-таки захворювання, якщо симптоми не зникають понад три місяці, – це тривожний дзвоник.

- Що Ви порадите робити, якщо з’явилися перші ознаки хвороби? Куди йти?

- Насамперед варто порадитися з гастроентерологом. Відтак потрібно зробити обстеження, причому не лише фіброгастроскопію. За необхідності треба пройти також додаткові лабораторні, радіологічні обстеження. Але передусім - отримати консультацію фахівця, тобто лікаря-гастроентеролога.

- У нас люди бояться фіброгастроскопії, так званого «зонда»...

- Так, часто люди лякаються цього обстеження. Але ж воно дає змогу виявити захворювання! Завдяки такій діагностиці нерідко виявляємо навіть передраковий стан, який є доволі небезпечним і, відповідно, потребує серйозніших методів лікування.
Варто звернути увагу на те, що ні ендоскопічні методи обстеження, ні колоноскопія на сьогодні не є такими страшними, як багато хто думає. Проводиться адекватне знечулення, є можливість внутрівенної анестезії. Водночас це можливість поставити правильний діагноз, а не лікувати симптоми захворювання.
Щодо обстежень, то тут варто наголосити, що велике значення має також ендоскопія. На жаль, у більшості клінік роблять лише ендоскопію, але не проводять одночасно біопсії. Натомість саме завдяки оцьому шматочку тканини під час біопсії можна вчасно виявити, коли клітини вже перероджуються у злоякісні. Ми проводимо саме таку діагностику.

- Які причини виникнення захворювань шлунково-кишкового тракту?

Передусім - неправильне харчування. Крім того, стресові ситуації, що оточують нас постійно; куріння, яке, на жаль, зараз виявляємо практично в кожної людини; зловживання алкоголем і слабоалкогольними напоями, які люди вважають безпечними. Велику роль відіграє і генетична схильність, тобто якщо у батьків була виразкова хвороба, онкозахворювання шлунка, кишківника, - у лікаря виникають додаткові застереження.

А як щодо статистики таких недуг?

За даними ВООЗ, останнім часом захворювання шлунково-кишкового тракту займають перші місця загалом серед соматичних, терапевтичних захворювань загалом.

- Яка ймовірність того, що недуга перейде, наприклад, від виразки до раку?

- Це залежить від генетики і від того, чим спровокована виразка. Зокрема, причиною більшості патологій є мікроорганізм Helicobacter pylori, що викликає атрофічні гастрити, тобто коли слизова оболонка стоншена, й онкологічне захворювання. Часто пацієнти не знають про це, і не всі лікарі дотримуються європейських стандартів діагностики. Відповідно, люди лікують симптоми, знову рецидивують, відтак можливе виникнення онкології.

- Наскільки складно лікувати онкологію?

- Якщо гастроентеролог виявляє таких пацієнтів, то передає їх до онколога, оскільки це все-таки онкологічна патологія. І, залежно від того, в якому відділі шлунково-кишкового тракту є пухлина, приймаємо спільне рішення щодо лікування: чи це оперативне втручання, чи це поєднання хіміотерапії і радіонуклідних методів.

- Як уникнути таких захворювань? Які поради можете дати, зокрема, щодо харчування?

- На харчування варто звернути особливу увагу, надто сьогодні. Зараз у всіх дуже урбаністичний спосіб життя, ми завжди поспішаємо… А потрібно не забувати про просте домашнє харчування, не варто перекушувати у фаст-фудах, не вживати готову їжу. Харчування має бути максимально природним. У раціоні мусять бути і овочі, і фрукти. Слід також звертати увагу на рідину, яку ми вживаємо, обмежувати жирні та смажені продукти. Найбільш коректні харчі – це відварені, запечені, тушковані продукти. Такі страви дадуть змогу запобігти захворюванням шлунково-кишкового тракту.
Стосовно напоїв, старайтеся не пити кольорові газовані води. Вони мають важко засвоювані вуглеводи, які зовсім не є корисними для організму.