За кілька років у Львові з’явиться приватний стаціонар та пологовий будинок МЦ Св.Параскеви

7 грудня в Медичному центрі Святої Параскеви відбулася прес-конференція щодо відкриття нового стаціонару та пологового будинку в місті Львові.

За кілька років у Львові з’явиться приватний стаціонар та пологовий будинок у колишньому комплексі шпиталю на вул.Смаль-Стоцького, 15. Архітектурний ансамбль складається з трьох величних споруд, які невдовзі отримають нове дихання та виконуватимуть, після довгої перерви, основне своє призначення – служитимуть місцем лікування.

Історія оповідає, що більше ніж сто років тому волинський меценат Анатолій Білінський збудував у Львові хоспіс для невиліковно хворих на пам’ять про своїх доньку та дружину.

«Хоча комплекс не є пам’яткою архітектури, він має історичну цінність. Зараз проходить процес передпроектних досліджень. Хочемо зберегти зовнішній вигляд споруд та відновити паркову зону. В експлуатацію споруду заплановано передати через два з половиною роки», – зазначила на прес-конференції архітектор Наталія Зінчук (архітектурне бюро «Зелемінь»).

Сьогодні Медичний центр Святої Параскеви – це лікувально-діагностичний центр, який за 6 років роботи надав допомогу більше ніж 150 тис. пацієнтів. Серед унікальних обстежень, які надаються в центрі сьогодні, – МРТ серця, яке в Західній Україні не проводить жодна медична установа.

Спектр унікальних обстежень та інноваційних підходів у лікуванні в майбутньому закладі стаціонару розширюватиметься. Зокрема, сучасна медицина дозволяє проводити хірургічні операції з мінімальним втручанням в організм (малоінвазивна хірургія), їх запроваджуватимуть у новому центрі. Це дозволить скоротити перебування хворого в стаціонарі та сприяти швидкому одужанню.

Структуру нового закладу складуть: лапароскопічна гінекологія та урологія, акушерство, отоларингологія, ендоскопія, проктологія, мамологія та сучасна CAT-лабораторія. Для такої структури передбачено власний підрозділ з транспортування хворих.

Сьогодні одним з напрямів, якими опікується центр, є діагностика грудних залоз (мамологія). Сучасна діагностична база та ряд лабораторних тестів, дають змогу розпізнати утвір на початкових етапах, що дозволяє запобігти пізньому виявленню захворювання та інколи передбачити і провести вчасне лікування. Такі умови будуть створені в майбутньому і для інших напрямів.

«Ми плануємо провести JCI-стандартизацію в новій установі. Це світовий лідер в акредитації медичних установ і автор найбільш строгих міжнародних стандартів у сфері якості і безпеки пацієнтів. Щоб надати цю сертифікацію, сьогодні перевіряють безпеку пацієнтів, фаховість та кваліфікацію менеджменту, рівень медичної опіки, якість супроводу пацієнта медичним персоналом, управління інформацією, логістику внутрішніх процесів тощо», – зазначає генеральний директор Медичного центру Святої Параскеви Тетяна Міхнова.

Сьогодні в медичному центрі працює майже 300 медичних працівників, серед них – 30 стажерів, які після інтернатури продовжили свій медичний шлях у цьому закладі. Центр дає можливість професійного розвитку та створює відповідні умови для молодих спеціалістів, щоб вони не покидали Україну, а могли працювати та зростати тут. Медичний центр Святої Параскеви веде прозору політику щодо заробітної плати, сплачуючи всі відрахування та податки, а також гарантує офіційне працевлаштування.

«Ми прагнемо надати молодим спеціалістам можливість здобувати передовий досвід тут, вчитися працювати на сучасному обладнанні, щоб до того моменту, коли ми відкриємося, у нас вже була професійна база для майбутніх звершень», – каже виконавчий директор Дмитро Левченко.