Як ми контролюємо якість дезінфекції рук

Ми вже неодноразово писали про дотримання санітарної безпеки в нашій клініці: які технології та методи ми застосовуємо для дезінфекції та прибирання, які системи навчання та контролю впроваджено. Щодо контролю, то він проводиться на усіх щаблях, починаючи від ретельної обробки обладнання та прибирання приміщень до найдрібніших деталей – миття рук. Такий аудит є систематичним: і внутрішній, і з залученням зовнішніх експертів.

Ми постійно намагаємося вдосконалювати і забезпечувати максимальну безпеку. А новим засобом, який дозволяє робити це ще ефективніше, стала портативна ультрафіолетова лампа – невеличка валізка, яка допомагає виявити необроблені ділянки рук. Завдяки цьому приладу здійснюється контроль та навчання щодо правильного миття та обробки рук.

Саме від чистоти рук великою мірою залежить безпека під час обстежень і оглядів пацієнтів. І хоч, як видається пересічній людині, миття рук – це нескладна справа, яку виконуємо щодня, це помилкове судження, адже тут є своя технологія, яка забезпечує повне та рівномірне оброблення площини. На фото, яке ми додаємо, Ви можете побачити, які ділянки оброблені розчином, а які – ні: перші виділяють світло під дією лампи, другі - зберігають колір тіла.