Як бути ефективним управлінцем в сфері охорони здоров'я навчали у школі

Майбутнє медичної галузі в руках ефективних управлінців. Для цього спеціалісти галузі медицини намагаються максимально об’єднати зусилля, поділитися досвідом з власної практики, спільно вирішити актуальні питання та спроектувати спільне бачення майбутніх змін і розвитку.

Саме з метою створити освітню та комунікаційну платформу для управлінців у сфері охорони здоров’я відбулася перша літня школа «Управління в трансформованій системі охорони здоров’я в Україні».

Упродовж п’яти днів безперервного навчання (з 18.06.14 по 22.06.14) учасники школи обговорювали актуальні теми майбутніх змін на зустрічах з фахівцями медичної галузі. Школа налічувала 20 учасників, відібраних за попереднім конкурсом. Серед них представники 12 міст України, зокрема працівники державних медичних закладів, приватних та інших організацій у сфері охорони здоров’я.

Серед запрошених фахівців із доповіддю «Значення цінностей і корпоративної культури» виступила перед учасниками школи генеральний директор Медичного центру Святої Параскеви Тетяна Андріївна Міхнова.

Управлінець із багаторічним досвідом та керівник кількох стартапів у приватній медицині зробила ґрунтовний аналіз ситуації, що склалася в площині управління персоналом у сучасних реаліях в державних структурах і презентувала своє бачення ефективного управління в майбутньому, опираючись на сучасні тенденції та світові практики.

Зокрема, у цьому напрямку, на думку Тетяни Андріївни, важливо позбутися закладених упродовж десятків років традицій та стереотипів щодо відсутності належних критеріїв підбору персоналу, системи навчання та мотивації працівників. Своєю чергою необхідно запровадити чіткі стандарти оцінки роботи персоналу, дбати про належний розвиток співробітників із високим потенціалом та забезпечити гідну мотивацію.

фото запозичене