Власна лабораторія дозволяє здійснювати комплексний підхід до діагностики.

Нещодавно ми отримали відгук про роботу медичного центру, в якому, зокрема, йшлося про відсутність у нас власної лабораторії. Хочемо спростувати цю думку та детально розповісти Вам про роботу нашої лабораторії.

Медичний центр Святої Параскеви має власну лабораторію, в якій працює 10 спеціалістів, що роблять понад 200 видів аналізів.

Всі ці аналізи проводять на сучасному обладнанні:

Автоматичному біохімічному аналізаторі «Cobas Integra 400 plus» (виробник «Roche Diagnostics GmbH», Німеччина).

Імунохімічному аналізаторі «Cobas e 411», що являє собою повністю автоматизовану систему з використанням сучасного методу електрохемілюмісценції (виробник «Roche Diagnostics GmbH», Hitachi High-Technology Corporation, Японія).

Гематологічному аналізаторі «Swelab Alfa» (виробник «BOULE Medical AB», Швеція).

Мікроскопі «Primo Star» з фотовиходом (виробник «Carl Zeiss», Німеччина).

Коагулометрі (виробник «Human», Німеччина).

Аналізи, забір яких ми робимо в Медичному центрі Святої Параскеви, а на опрацювання передаємо у інші установи:


– Патоморфологічні (патогістологічні) дослідження проводять працівники кафедри патологічної анатомії Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького та Обласного патологоанатомічного бюро.

– ПЛР та бактеріологічні дослідження – декілька медичних установ.

Згадані обстеження є важливими у щоденній практиці лікарів нашого центру. Їх часто призначають у нашій установі, а клієнтові зручно проходити ці обстеження в межах одного закладу: це допомагає приймати ефективні рішення та економити сили пацієнта. Власна лабораторія дозволяє здійснювати комплексний підхід до діагностики.

Всі реактиви, які використовують у роботі лабораторії, ми закуповуємо за кордоном. Ці засоби сертифіковані й найкращі з того, що випускають європейські виробники. Для нас важлива точність і якість наданих результатів, тому ми не обираємо менш надійні аналоги. Саме це здорожчує вартість лабораторних послуг.

Якість і достовірність наших лабораторних обстежень підтверджують два міжнародні сертифікати RIQAS (сертифікат зовнішнього контролю якості, Великобританія). Програма охоплює практично всі використовувані сьогодні методики аналізу і марки реактивів.