Відеозвіт роботи фахівців медичної галузі

Відеозвіт роботи фахівців медичної галузі з Австрії та Росії

Відомий австрійський професор радіології Райнер Ріенмюллер провів семінар - «Минуле та майбутнє кардіологічних досліджень на МРТ та КТ» який відвідали понад 70 лікарів з усіх областей Західної України. Окрім цього, протягом тижня професор спільно з лікарями нашого медичного центру проводив розбір складних клінічних випадків використовуючи КТ та МРТ.

Не менш важливою була робота на базі медичного центру і кандидата медичних наук, онколога – мамолога Галини Корженкової. Багаторічний досвід спеціаліста з комплексної променевої діагностики захворювань молочної залози, поглибив знання наших лікарів, а проведений Галиною Петрівною семінар «Сучасна модель підходів до діагностики захворювань молочної залози» зібрав близько 60 спеціалістів охочих послухати інформацію про сучасні методи обстежень і діагностики раку молочної залози.

Професор ендоскопії з Австрії – Крістоф Хогенаруер, обговорював з львівськими медиками тему «Тактика діагностики та лікування у пацієнтів з колітами».

Усі спеціалісти високо оцінили діагностичні можливості та кваліфікацію лікарів Науково – медичного центру Святої Параскеви.