Вакцинація "Пріорикс"

Вакцинація "Пріорикс", як інструмент захисту нашого організму, – єдиний ефективний метод створення додаткового імунітету від небезпечних інфекційних захворювань, які можуть спричинити важкі ускладнення та навіть загрожувати життю.

ЇЇ дія направлена на зменшення ризику таких захворювань:КІР, КРАСНУХА, ПАРОТИТ. Вакцинація проводиться у віці 12 місяців та 6 років. Важливо не відкладати вакцинацію на потім, проте якщо Ви пропустили планове щеплення за графіком, рекомендуємо звернутися до лікаря та надолужити пропущену вакцинацію від кору, паротиту та краснухи.

Саме з цією метою в Медцентрі з 7 вересня по 31 жовтня або до закінчення вакцини діє акційна пропозиція в підтримку вакцинації 2020 року.

Безпека для малюків – понад усе, тому в період карантину вакцинацію проводимо у відділенні (вул. Кульпарківська, 135), де не проводиться прийом хворих з катаральними ознаками (кашель, нежить, підвищена температура тіла тощо).

Для здійснення безкоштовного щеплення, необхідно пройти консультативний огляд перед вакцинацією в лікаря. Щоб здійснити запис на прийом або отримати детальну інформацію, телефонуйте у контакт-центр:

(067) 295-4-000;

(095) 295-4-000,

або заповніть форму запису на прийом