Участь у міжнародному конгресі в м.Стамбул

Заступник виконавчого директора, керівник лабораторії, к.мед.н. МЦ Святої Параскеви Андрій Степанович Кость став учасником XXII міжнародного конгресу з клінічної хімії та лабораторної медицини, котрий проходив у сонячному Стамбулі.

22.06 – 26.06.14 – конгрес об’єднав 5100 делегатів з усього світу. Спеціалісти мали можливість поділитись досвідом з колегами з інших країн, відвідати ряд зустрічей, доповідей, конференцій та ознайомитись з можливостями новітнього лабораторного обладнання.

Окрім цього Андрій Степанович Кость представив на конгресі власну стендову доповідь (баланс прозапальних та протизапальних цитокінів у хворих із гострим панкреатитом), матеріали якої опубліковані в журналі Clinical Chemistry and Laboratory Medicine (Clin Chem Lab Med 2014; 52, Special Suppl, pp S1208, June 2014), IMPACT FACTOR: 3.009.

Під час спілкування з колегами оцінено високий рівень лабораторних можливостей МЦ Святої Параскеви. Набутий досвід щодо сучасних можливостей лабораторної діагностики буде втілено на практиці в клініко-діагностичній лабораторії нашої клініки.