Участь у Науковому Конгресі Польського Урологічного Товариства

Участь у міжнародних наукових конференціях є вкрай необхідною для професійного розвитку лікаря, що сприяє підвищенню якості надання медичної допомоги пацієнтам.

До однієї з масштабних наукових подій долучився Банира Олег Богданович, провідний спеціаліст у галузі урології МЦ Св. Параскеви, взявши участь у Ювілейному 49-му Науковому Конгресі Польського Урологічного Товариства, присвяченому 70-річчю його заснування, де представив дві доповіді. Перша доповідь Олега Богдановича стосувалася тактики обстеження та лікування пацієнтів із запальними захворюваннями органів урологічної сфери, а друга - проблематики пухлин нирок. Обидві доповіді викликали жваву дискусію за участю головуючих на сесії професорів та учасників форуму. Було відзначено актуальність проведених досліджень та важливість отриманих результатів. З-поміж понад 130-ти презентацій, доповідь Банири О.Б. у галузі онкоурології разом ще з 6-ма доповідями польських і німецьких урологів була номінована на конкурс кращої на Конгресі. Авторитетне урологічне видання Central European Journal of Urology відзначило Баниру О.Б. як одного з кращих рецензентів журналу за підсумками 2018 року.

Конгрес відбувся у м. Катовіце з 12 по 15 червня 2019 року, який об'єднав понад 1000 лікарів і медичних сестер з усього світу. На цьому форумі розглядались сучасні підходи до діагностики, консервативного та оперативного лікування усіх урологічних захворювань.

Під час наукових сесій Міжнародного Урологічного Товариства, Європейського, Американського та Польського Урологічних Товариств в учасників Конгресу була можливість ознайомитись із найновішими досягненнями цієї галузі, прослухати лекції відомих світових фахівців: професорів Francisco Cruz, Manoj Monga, Christopher Chapple, Piotr Chlosta, Maarten Albersen, Manfred Wirth, Jean de la Rosette, Andrea Cocci та інших.


Більше інформації про лікаря-уролога Олега Баниру за посиланням: https://bit.ly/2KbDKAd

Запис на прийом:(067)295-4-000; (095)295-4-000.