Третій набір на програму подолання зайвої ваги «КГ на ваги»

Весна впевнено крокує землею, а яскраве сонце щодня нагадує нам, що незабаром літо – сезон відпусток та подорожей. Саме час продовжити свою боротьбу із зайвою вагою.

Запрошуємо стати учасниками третього набору програми подолання зайвої ваги «КГ на ваги» та упродовж десяти тижнів не лише підкорегувати фігуру, а й покращити стан свого здоров’я та навчитись жити за новими правилами: правильний раціон та фізичне навантаження.

Разом з Вами працюватимуть спеціалісти: лікар-реабілітолог – підбір індивідуального комплексу вправ; лікар-дієтолог – індивідуальний підбір програми харчування; лікар-психотерапевт – індивідуальна психотерапія.

Вартість програми: 3060грн.

Тривалість: 10 тижнів.

Старт: 22.04.2014.

Щоб стати учасником програми, Вам необхідно:

1. Заповнити анкету до 13.04.2014.

2. Відвідати першу зустріч-знайомство з фахівцями, які працюватимуть з Вами упродовж десяти тижнів. Зустріч відбудеться 14.04.2014 о 19.00.

3. Після зустрічі, упродовж тижня (до 22.04.2014), пройти обов’язкове комплексне лабораторне обстеження (пакет «Мінімальний»), яке допоможе з’ясувати, чи немає застережень і заборон щодо участі у програмі (захворювання, несумісні з фізичним навантаженням і дієтами).

Ось це і є три прості кроки перед новим стартом!

З детальним описом програми Ви можете ознайомитися тут.

Отож, реєструйтеся на програму.