Школи відповідального батьківства: партнерські пологи

Оновлена «Школа відповідального батьківства» – курс лекцій для тих, хто планує стати батьками – свою першу зустріч, 23 січня, успішно провела із лікарем-акушером, гінекологом Зоряною Гармадій, яка розповіла про усі аспекти грудного вигодовування.

На лекції були присутні майбутні матусі й татусі. Ми підтримуємо тенденцію спільної відповідальності обох батьків і чекаємо на подальших лекціях не лише жінок, але й чоловіків.

Слухачі школи відзначили, що багато інформації вони почули вперше: наприклад, про те, що пролактин – нічний гормон, тому варто годувати малюка 1–2 рази вночі; про дію гормону оксицитину. А інформація щодо правил прикладання дитини до грудей була відзначена найціннішою.

Тема наступної зустрічі «Школи відповідального батьківства», яка відбудеться 14 лютого,– «Партнерські пологи».

Лекцію проводитиме лікар-акушер, гінеколог Христина Козак. Мова йтиме про роль чоловіка у партнерських пологах, про те, як брати участь, а не лише бути поруч, як підтримувати жінку під час переймів і потуг. Зруйнуємо також кілька міфів про те, чому це не модне нововведення, а важливий спільний процес, який має обґрунтовану користь для обох батьків та новонародженого, чому марні побоювання «неестетичного» процесу або чому варто не зважати на слова скептиків: «Це не чоловіча справа».

З нетерпінням чекаємо цієї зустрічі, яка відбудеться 14 лютого о 12.00.

Місце проведення: конференц-залМедичного центру Святої Параскеви,

м. Львів, вул. Заводська, 7.

Вартість – 110 грн (для вагітних, які перебувають на обліку в Медичному центрі Святої Параскеви участь безкоштовна).

За подальшим розкладом занять слідкуйте на нашому сайті та у соціальних мережах.

Попередній запис за телефонами обов’язковий:

(032) 295-4-000

(067) 295-4-000

(095) 295-4-000