​Симпозіум за участю міжнародних доповідачів «Діагностична і лікувальна колоноскопія – сучасні тренди»

Симпозіум за участю міжнародних доповідачів «Діагностична і лікувальна колоноскопія – сучасні тренди» відбувся у м.Львові 2 червня. Співорганізатор та партнер заходу – Медичний центр СвятоїПараскеви. У симпозіумі взяли участь близько 120-ти лікарів-ендоскопістів та фахівці компаній IPSEN та PENTAX MEDICAL.

Напередодні симпозіуму на базі Медичного центру Святої Параскеви відбувся практикум. Операції з демонстрацією та поясненням проводили фахівці Медичного центру СвятоїПараскеви під керівництвом лікаря-ендоскопіста Міхала Спихальского (Спеціалізованийшпиталь в Бжезінах, м. Бжезіни, Польща).

Упродовж дня учасники практикуму – лікарі із міст Запоріжжя, Суми, Львів, Харків, Рівне (16 осіб) – мали змогу спостерігати за такими операціями:

- пероральна ендоскопічна міотомія при ахалазії стравоходу (POEM);

- ендоскопічні підслизові десекції (PSD) при пухлинах прямої кишки.

Міхал Спихальський перший на теренах Польщі та другий у світі започаткував лікуванняпухлин шлунку з використанням поєднаної техніки лапароскопічно-ендоскопічноговтручання. Нині він продовжує практику та ділиться власним досвідом із колегами.

Другий закордонний гість симпозіуму – Томаш Марек (Сілезький (Шльонський) медичнийуніверситет, м.Катовіце, Польща) – виступив з доповідями «Стандарти якості в ендоскопії»та «Нове в ендоскопії травного каналу – 2018».

Серед доповідачів симпозіуму – Я.М. Савицький, І.М. Тумак, І.О. Коляда, А.І.Ступницький.

Андрій Ступницький, зокрема, презентував напрацювання ендоскопічного відділення Медичного центру Святої. Параскеви за останні два роки у доповіді «Видалення новоутворівтовстої кишки – наш досвід», де мова йшла про пухлини розмірами більше ніж 2 см.

З доповідями лекторів можете ознайомитися за лінками:

Оперції під керівництвом лікаря-ендоскопіста Міхала Спихальского (Спеціалізований шпиталь в Бжезінах, м. Бжезіни, Польща).

Пероральна ендоскопічна міотомія при ахалазії стравоходу (POEM).

УВАГА! Медичне відео, призначене для лікарів.

Щоб отримати доступ до більшої кількості відео з операції - заповніть форму