Приклад успішної боротьби із зайвими кілограмами

Успішні люди – успішні у всіх своїх починаннях. Вони підходять до будь-якої справи із належною відповідальністю та не зупиняються на півдороги до досягнення мети.

Про одну з таких успішних людей ми розповімо Вам сьогодні. Пані Оксана – турботлива дружина, любляча мама та успішний підприємець. Наше знайомство з цією жінкою розпочалося на програмі подолання зайвої ваги «КГ на ваги», яку організовує Медичний центр Святої Параскеви.

З часу знайомства минув майже рік. Упродовж трьох місяців щотижня пані Оксана була відвідувачем нашого центру. Проте програма вже давно завершилась, але жінка продовжує дотримуватися цього ритму та стилю життя і сьогодні ділиться з нами своїм успіхом.

Після програми результат у зниженні ваги сягнув 16 кг, а – згодом і понад 20 кг.

Зараз вага незмінна упродовж тривалого часу, а головне – покращилося самопочуття.

Змінити спосіб життя, виробити звичку дотримуватися відповідного раціону та фізичного навантаження, але водночас не виснажувати свій організм недоїданням – це основне завдання спеціалістів (лікар-дієтолог, лікар-психотерапевт, лікар-фізіореабілітолог), які працюють разом з учасниками. «Успіх однаково залежить як від підходу спеціалістів, так і від старань учасників», – зазначає лікар-дієтолог Ольга Юріївна Муштрук.

«Оксана найстаранніша учасниця, яка своєю наполегливістю досягнула гарних результатів. Завжди ретельно дотримувалася рекомендацій лікарів, скрупульозно вела щоденник харчування, в якому записувала і вираховувала кількість калорій у її щоденній їжі та хвилин фізичного навантаження. Вона ніколи не лінувалася і не жаліла себе. Значною підтримкою слугувало розуміння родини, яка не лише підтримували її, але й разом з нею перейшли на здорову дієту», – згадує лікар.

Тепер пані Оксана чудово виглядає, для неї це вже не дотримування настанов лікаря, а звичне життя. Вона радо ділиться з нами своїми досягненнями та подарувала фото, на яких вона до участі програми і сьогодні.