Програма контролю та раннього виявлення гіпертонічної хвороби

Друзі, стартуємо з програмою #тискОК, спрямованою на контроль і раннє виявлення гіпертонічної хвороби.

Закликаємо Вас долучитися до програми! Кожен, незалежно від статі, віку та стилю життя, повинен упродовж тижня контролювати рівень свого артеріального тиску, спостерігати за його змінами, динамікою, щоб згодом, якщо буде потреба, проконсультуватися з лікарем, як діяти далі.

Можливо, у Вас все гаразд з тиском, Ви не відчуваєте жодних симптомів і Ваше самопочуття не виказує жодних проблем, проте це не означає, що варто все відкласти до моменту, коли «схопить серце» чи пропустити повз увагу.

Рівень артеріального тиску – це показник, який треба тримати під контролем завжди.

Чому це важливо?

Серцево - судинні захворювання - перші серед хвороб, які є причинами смертей в Україні. (за даними ВООЗ)

Причиною є спосіб і стиль життя, відсутність контролю за станом здоров’я і, зокрема, за рівнем артеріального тиску.

Більшість випадків хвороби можна уникнути, дотримуючись простих правил, контролюючи тиск, реагуючи на його навіть незначні зміни.

#тискОК.

Що робити?

– Вимірюйте тиск щодня протягом тижня, вранці та ввечері, результати вписуйте у щоденник, який подаємо для вільного роздруку. (Якщо не маєте тискоміра, тиск можна поміряти у аптеках міста).

Заповнивши щоденник, запишіться на ЕКГ, а потім на консультацію кардіолога. Скористайтеся купоном на знижку – 10%, вказану в цій листівці. Знижка діє виключно за умови заповненого щоденника контролю артеріального тиску.

– Лікар проаналізує дані, зробить оцінку ризиків та обговорить із Вами дії, спрямовані на зменшення ризику виникнення серцево-судинних захворювань у майбутньому.

– Долучайтеся до програми #тискОК, розкажіть про неї друзям, знайомим, родичам.

Будьмо здорові!