Право на гідне медичне обслуговування

15 грудня 2013 року Медичному центру Святої Параскеви виповнюється 3 роки.

3 роки тому Свята Параскева, наче щирі і теплі обійми, відкрила свої двері людям – кожному з вас.

Тоді у 2010 році ми розпочали робити те, на що ніхто у Львові за часів незалежної України не наважувався. Багато хто мріяв про це, дехто навіть планував. Проте ми перші втілили ідею про якісну європейську медицину у життя не тільки міста Лева, але й цілої Західної України.

Тепер у 2013 році ми впевнено стверджуємо:

Медицина без принизливих хабарів та виснажливих черг можлива.

Медицина з гідним ставленням до людей, не як до пацієнта, а як до рівноправного партнера, можлива.

Ми це доводимо щодня своєю щирою працею.

І те, що Медичний Центр Святої Параскеви у своєму розвитку зміг запропонувати ефективну альтернативу морально застарілим стандартами роботи медичних закладів є нашим великим досягненням.

Однак понад усе ми цінуємо те, що ми зробили і робимо разом з вами, нашими відвідувачами.

Разом з вами ми змінюємо ставлення Людини до свого здоров’я, до свого життя, до свого майбутнього.

Піклуючись про своє здоров’я, довіряючи лікарям саме Медичного Центру Святої Параскеви, ви власним прикладом демонструєте інший більш усвідомлений та відповідальний спосіб життя.

Медичний Центр Святої Параскеви вдячний вам за те, що ви обираєте здорове і повноцінне життя, за те, що ви прагнете до кращого, і за те, що ви піклуєтеся про майбутнє своєї родини, своїх дітей, а відтак і всієї України. Адже здорова нація починається зі здоров’я кожного з нас.

На знак подяки і поваги до вас – відвідувачів Медичного Центру Святої Параскеви, і з нагоди відзначення третьої річниці нашої роботи, ми надаємо наші послуги за спеціальними цінами.

Ми прагнемо зробити якісні медичні послуги більш доступними і надати можливість кожному скористатися своїм законним правом на гідне медичне обслуговування.

Слідкуйте за нашими новинами. Протягом трьох місяців з вересня до грудня Медичний Центр Святої Параскеви запропонує спеціальні ціни на більшість зі своїх послуг.