​Практикум для лікарів-ендоскопістів

Практикум для лікарів-ендоскопістів, який відбудеться 18–19 квітня у Медичному центрі Святої Параскеви за адресою м. Львів, вул. Заводська,7 – важливе місце зустрічей та обміну цінними поглядами та багаторічним досвідом щодо спільної мети – лікування людей.

Мета практикуму – поширення актуальної інформації та знань у сфері оперативної гастроінтестинальної ендоскопії.

Як відбуватиметься процес навчання?

Програма практикуму розрахована на два дні, що дасть можливість детальніше зосередитися на питаннях, які виникатимуть під час навчання.

Практикум поєднуватиме теоретичну і практичну частини та охоплюватиме усі тонкощі у оперативній гастроінтестинальній ендоскопії.

До уваги учасників – такі лекції:

  • Ендосонографія у діагностиці захворювань ШКТ– на що дасть відповідь при плануванні оперативного втручання?
  • Капсульна ендоскопія – можливості, обмеження, досвід застосування.
  • Хронічний калькульозний панкреатит – нові підходи у лікуванні.
  • Оперативна гастроінтестинальна ендоскопія – досвід і досягнення останніх 5-ти років; презентація клінічних випадків і відео оперативних втручань.
  • Роль ЕРХПГ в діагностиці та лікуванні пацієнтів з механічною жовтяницею пухлинного генезу.

Обмін практичним досвідом: робота в маніпуляційній, демонстрація виконання комплексних ендоскопічних обстежень та ендоскопічних оперативних втручань.

На практикумі буде створено комфортну для отримання знань та навиків атмосферу; максимальна кількість учасників – 4– 5 осіб.

Під час практикуму лікар-ендоскопіст Андрій Ступницький презентуватиме цікаву книгу-атлас «Лікувально-діагностичні можливості МЦ Святої Параскеви при захворюваннях ШКТ».

Усі, хто бажає, стати учасником практикуму, будь ласка, реєструйтеся за лінком .

Додаткова інформація за телефонами: (067)295-4-000 або (095)295-4-000