Підсумок акції 'Дні відкритих дверей' (вул.Кульпарківська,135)

День відкритих дверей – це можливість в зазначені дні тижня упродовж місяця отримати безкоштовну консультацію лікаря певного напряму. Зазвичай ці дні приурочені дням боротьби з певними захворюваннями, метою яких є привернути увагу до проблеми та виявити недугу на ранніх етапах.

За період роботи нового підрозділу Медичного центру Святої Параскеви на вулиці Кульпарківській в рамках Днів відкритих дверей безкоштовно обстежено 273 осіб.

Пропонуємо ознайомитися з соціальним звітом проведених заходів. Ми сподіваємося, що цей звіт стане передусім переконливим для тих, хто дуже часто відкладає візит до лікаря. Адже цифри показують доволі насторожливу статистику. Львів’янам необхідно дбати про своє здоров’я та більш прискіпливо ставитися до контролю його стану.

Червень

День відкритих дверей у педіатра до Дня захисту дітей. У 73% обстежених дітей вперше виявлено захворювання. Зокрема найпоширенішими захворюваннями серед обстежених були: ГРВІ, ларинготрахеїт, фарингіт; гельмінтози; сколіотична постава; харчові алергії.

Липень

День відкритих дверей у гінеколога до Дня боротьби із захворюваннями шийки матки (цитоморфологічний забір + консультація). Прийом здійснювали 2 лікарі­гінекологи. У 43% обстежених виявлені патологічні зміни (дисплазії шийки матки, лейкоцитоз тощо).

Серпень

День відкритих дверей у терапевта.Прийом здійснювали 3 лікарі­терапевти. У 38% обстежених вперше діагностовано низку захворювань (гіпертонічну хворобу, діабет, гастрит, гіперліпідемію тощо).

Вересень

День відкритих дверей у кардіолога до Всесвітнього дня серця. Прийом здійснювали 4 лікарі­кардіологи (ЕКГ + консультація).

У 88% обстежених діагностовано низку захворювань (гіпертонічну хворобу серця, стенокардію, різні форми вегето­судинної дистонії тощо), з них у 40% – гіпертонічну хворобу серця.