П’ятирічний звіт діяльності Медичного центру Святої Параскеви

Друзі, раді з Вами поділитися нашою історією – презентуємо Вам п’ятирічний звіт діяльності Медичного центру Святої Параскеви.

Працювати над ним було цікаво і захопливо. Аналізуючи роки діяльності від старту у 2010 році до сьогодні, ми мали змогу побачити динаміку свого зростання, вкотре відчути гордість за спільні успіхи і досягнення, підсумувати зроблене, згадати пережите і переконатися, що попереду ще далека дорога з новими перспективами, можливостями та викликами.

Розуміння, що нам довірили своє життя та здоров’я понад 100 000 осіб додає неймовірної наснаги до подальшої роботи та вдосконалення, сил і переконання не зупинятися на досягнутому.

Кількість проведених консультації та обстежень на кожному напрямку підтверджують, що сьогодні ми маємо великий досвід, яким радо ділимося на наших конференціях, круглих столах.

За кожною цифрою, представленою у звіті, стоять зусилля, професіоналізм і турбота не однієї людини. Щодня сотня працівників нашого колективу допомагає людям бути здоровішими, а відтак – і щасливішими.

Дякуємо Вам, що залишаєтеся з нашим медичним центром і розділили з нами ці п’ять років.

Перегляну звіт.